Klavye önerisi

FireLord3428

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Logitech G713 alacağım. Ama internette araştıra araştıra yok kablosuz cihazlar zararlı kanser cart curt falan diyorlar. İnsanda paranoyak oluyor. Normalde bütün cihazları kablosuz almayı düşünüyordum. Ama her ne kadar düşük ihtimal olsa da insanı tedirgin ediyor. Sizce ne yapmalıyım? Kablolu alacaksamda kablosu çok göze batmayan bir klavye önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar bilip bilmeden konuşuyor gerçekten internet yorumlarına aldırmayın. Kablosuz almaya gücünüz yetiyorsa kesinlikle kablosuz alın. Masanız çok daha temiz sade ve rahat görünecektir. Kablolu alıp tüm setupı dolaştırmaya gerek yok. Hatta imkanınız varsa kulaklık ve mouse de kablosuz olsun. Neredeyse tüm profesyonel içerik üretici gamerlar tüm setupını wireless kuruyor zaten. İçiniz rahat olsun Logitech çok iyi ve köklü bir marka.

Gösteriş önemli değilse Inca IK-274Qu Multımedıa Klavye Q-USB markalı klavyeyi öneririm. Kablosu var ve gayet rahat ben 1 yıldır kullanıyorum şiddetle öneririm. Kablosuz önermem eskiden kablosuz kullanıyordum, ve sürekli sorunlar yaşıyordum. Söylediğim klavyenin fiyatıda ürüne göre fazlasıyla uygun.

Son düzenleme:
Gösteriş önemli değilse Inca IK-274Qu Multımedıa Klavye Q-USB markalı klavyeyi öneririm. Kablosu var ve gayet rahat ben 1 yıldır kullanıyorum şiddetle öneririm. Kablosuz önermem eskiden kablosuz kullanıyordum, ve sürekli sorunlar yaşıyordum. Söylediğim klavyenin fiyatıda ürüne göre fazlasıyla uygun.
Kablosuzda sorun yaşıyorum derken şoktan aldığınız everest marka 80 liralık klavyeden bahsediyorsunuz sanırım. 2023 yılındayız. Ayrıca modele bakmamışsınız belli. Adam G713 diyor sizce öyle bir klavyede sorun olabilir mi? Mantıklı düşünün biraz bu bütçede kablolu klavye almak parayı çöpe atmakla aynı şey olur.

Kablosuzda sorun yaşıyorum derken şoktan aldığınız Everest marka 80 liralık klavyeden bahsediyorsunuz sanırım. 2023 yılındayız. Ayrıca modele bakmamışsınız belli. Adam G713 diyor sizce öyle bir klavyede sorun olabilir mi? Mantıklı düşünün biraz bu bütçede kablolu klavye almak parayı çöpe atmakla aynı şey.

Bak mantıklı düşün kablolu klavyelerin bağlantısı çok daha kuvvetli daha hızlı yanıt verir ve ayrıca diğeri gibi pil sıkıntısı yok. Fiyat performans olarak değerlendirirsek dediğim klavye çok daha iyi. Boş yere daha fazla para ödemeye gerek yok. Ayrıca gidip bilgisayarcılara veya internete yazdığınızda kablolunun daha iyi olduğunu söyleyecekler ve dediğin gibi 2023 yılındaysak fiyata dikkat edinmeli. Demek istediğim G713'e o kadar para vermeye hiç gerek yok hele bu devirde dediğim klavye çok daha uygun. Fakat eğer ki benim durumum iyi diyorsanız G713 alınabilir.

İnsanlar bilip bilmeden konuşuyor gerçekten internet yorumlarına aldırmayın. Kablosuz almaya gücünüz yetiyorsa kesinlikle kablosuz alın. Masanız çok daha temiz sade ve rahat görünecektir. Kablolu alıp tüm setupı dolaştırmaya gerek yok. Hatta imkanınız varsa kulaklık ve mouse de kablosuz olsun. Neredeyse tüm profesyonel içerik üretici gamerlar tüm setupını Wireless kuruyor zaten. İçiniz rahat olsun Logitech çok iyi ve köklü bir marka.

Yani evet haklısınız ama bu olayı araştırdıgımdan beri boyle ama o mantiktan gidersek insanlarin nerdeysr hepsinde telefon var yani Allah korusun çoktan ölmüştük neyse teşekkürler.

Yani evet haklısınız ama bu olayı araştırdıgımdan beri boyle ama o mantiktan gidersek insanlarin nerdeysr hepsinde telefon var yani Allah korusun çoktan ölmüştük neyse teşekkürler.
Siz kablosuz alın bakın teknoloji çok gelişti eskisi gibi gecikme yok, kablolu ile kablosuz arasında artık bir fark yok. Yani düşük fiyatlarda evet tepkide gecikme olabilir ama bu bütçede imkansız. Gerçekten kaliteyi hissedersiniz. Yanlış anlamayın beni ama bütçeniz çok fazla gibi bu fiyata aldığınız klavye sizi hiçbir şekilde üzmez. Hem de Logitech ise hiç üzmez. Gecikme olsa Hellian, Barış G gibi milyonların takip ettiği youtuberler bunu kullanır mı hiç? Pil sorunu sizi rahatsız ediyor mu bilmiyorum ama pil diye birşey yok artık neredeyse hepsi şarjlı sistem. Ve kısa zamanda şarj olup çok uzun süreler dayanıyorlar. Ben ikisinden de bahsettim, size hangisi daha mantıklı geliyorsa ona göre karar verin sonuçta siz alacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı