Klavye red Switch mi blue Switch mi alınmalı?

Anonim50

Femtopat
Daha fazla  
Red Switch'SE neden red Switch blue Switch'SE neden blue Switch kısa ve öz açıklar mısınız kararsız kaldım. Başka renk Switch'de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynuyorsan ve dusuk gecikme istiyorsan red. (FPS-MOBA),diğer türlü seyler icin mavi tercih edebilirsin. Oyun icin mavide olabilir ancak bir red Switch tadi yok tabii.

Blue switch çok ses çıkarır, red switch az ses çıkarır. Mekanık sesini vs. hissetmek istiyorsanız blue alın. Ancak dediğim gibi bazı blue modelleri çok ses çıkarır. Aynı odada başkaları da kalıyorsa red almanızı öneririm.

Oyun oynuyorsan ve dusuk gecikme istiyorsan red. (FPS-MOBA),diğer türlü seyler icin mavi tercih edebilirsin. Oyun icin mavide olabilir ancak bir red Switch tadi yok tabii.
Çok fazla yazı-proje vb. uğraşıyorum ama onun kadarda oyun oynuyorum. Amazon.com.tr bu modelin blue switchi nasıl çok ses çıkarırmı bilginiz varmıdır ?

Çok fazla yazı-proje vb. uğraşıyorum ama onun kadar da oyun oynuyorum. Amazon.com.tr bu modelin blue Switch'i nasıl çok ses çıkarır mı bilginiz var mıdır?

Yazı vb.de yaziyorsaniz kesinlikle red Switch alin bence. Blue Switch cok bas agritir. Modeli kullanmadım, yorum yapmam dogru olmaz.

Geri
Yukarı