Klavye tuşları temassızlık yapıyor

BatFury

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Switch'lerde bir problem olduğunu düşünmüyorum. 4, R, F, C tuşları çalışmıyor. Defalarca temizledim. Arada çalışıyor fakat çift basıyor ya da takılıyor. Garantisi duruyor klavyenin modeli Rampage Strike GX7 red Switch. Nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar Switch'lerde bir problem olduğunu düşünmüyorum. 4, R, F, C tuşları çalışmıyor. Defalarca temizledim. Arada çalışıyor fakat çift basıyor ya da takılıyor. Garantisi duruyor klavyenin modeli Rampage Strike GX7 red Switch. Nasıl çözebilirim?
Garantisi duruyosa gönder bende normal everest klavye vardı.'r'ye basıyosam 'e'ye de basıyodu 2 tuşa aynı anda.Ben değiştirdim 6 sene olmuştu aldığım.Seninkide bozulmuş garantiye gönder bi ama rampage'nin teknik servisi hiç iyi değil.

Garantisi duruyorsa gönder bende normal Everest klavye vardı.'r'ye basıyorsam 'e'ye de basıyordu 2 tuşa aynı anda. Ben değiştirdim 6 sene olmuştu aldığım. Seninkide bozulmuş garantiye gönder bir ama Rampage'nin teknik servisi hiç iyi değil.

Siz garantiye gönderdiniz mi? Ben alalı 7 ay oldu.

Benim 6 sene olmuştu aldığım garantiye göndermedim ondan dolayı.Sen garantiye gönder ancak bi kağıda iletişim bilgilerini sorunun ne olduğunu ve ne istediğini yazıp ürünle birlikte gönder.Ben rampage kulaklık bozuk gelmişti 14 gün geçmeden iade talebi oluşturdum ancak Hb iademi kabul etmedi teknik servise yollamıştım yaklaşık bir veya bir buçuk ayda paramı geri alabildim.
Şuan Gamepower Calypso klavye kullanmaktayım.Gamepower ve Rampage ürünleri çok ağdi ancak calypso kalavyede sorun yaşayan çok az kişi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı