Klavyeden ses arttırınca/kısınca ses çubuğu ekranda görünmüyor

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. MSI Vigor GK30 klavye kullanıyorum. Klavye üzerinden ses ayarı yaptığım zaman ekranın sol üst köşesinde görünüyordu ses çubuğu. Dün işlemci değiştirdikten sonra görünmemeye başladı. Bilmiyorum bununla bir alakası var mı ama... :) Bence yoktur da her neyse. Nasıl geri getirebilirim bu ses çubuğunu? Oyunda falan sesi ayarlamak için kullanıyorum sürekli ve sesin kaç olduğunu görebilmek istiyorum. Çubuk çıkmazsa göremiyorum. Ses gene artıp azalıyor onda sıkıntı yok.

Videoyu normal koy spam gibi gözüküyor ses kısılıp açılmıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu normal koy spam gibi gözüküyor ses kısılıp açılmıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazdığını anlayamadım. Benim sorunum bu değil ayrıca. Ses simgesi görünüyor. Klavyeden ses açıp kıstığım zaman ekranın üstünde ses çubuğu görünmüyor.
Hocam bunu ekstra yazılım olmadan yapmak mümkün değil mi ya? Çünkü dün yeni işlemci takmadan önce ekranda görünüyordu. Yani varsayılan olarak görünmesi gerekiyor zaten. Hiçbir şey yapmadığım halde bir anda gitti nedense.

Hotkey yazılımı var mı? Klavye için kurduğun onu kaldır tekrar kur o olmadan da olur...
Ekran Görüntüsü 2020-12-24 21-25-12.png

Geri
Yukarı