Çözüldü Klavyenin tuşunun ışığı yanıyor fakat çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

imquincy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Daha alalı 1 hafta olmadı. Fakat büyüktür küçüktür tuşuna bastığım zaman yazı yazmıyor. Tuş basışına duyarlı RGB moduna aldığım zaman ise tepki veriyor. RGB'ler fakat yazı yazarken yazmıyor. Bundan önce çalışıyordu fakat şimdi çalışmamaya başladı. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Sağ olun hocalarım. Dosyaların içinde Update.exe diye bir şey varmış. Tıkladım ve çalıştı.

1716018967486.png
Merhaba. Daha alalı 1 hafta olmadı. Fakat büyüktür küçüktür tuşuna bastığım zaman yazı yazmıyor. Tuş basışına duyarlı RGB moduna aldığım zaman ise tepki veriyor. RGB'ler fakat yazı yazarken yazmıyor. Bundan önce çalışıyordu fakat şimdi çalışmamaya başladı. Ne yapmalıyım?
Belki de bilgisayarın dili klavyeye uymuyordur. Shift + alt yapmayı dener misiniz?

Son düzenleme:
Belki de bilgisayarın dili klavyeye uymuyor dur. Shift + alt yapmayı dener misiniz?

Düzelmedi hocam.

Driver sorunu da olabilir. Ben de bir tane Mouse'da şahit olmuştum bu duruma. Oldukça benzer sorunlar.

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden nasıl güncelliyorum driverları? Ben Driver Booster kullanıyordum da manuel olarak nasıl güncelleyeceğimi tam bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı