Klavyeye Maden Suyu Döküldü

TheFreak

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tuş testi yaptım ve her şey sağlıklı bir şekilde çalışıyor. İki ay kadar önce de eski klavyeme şekerli kahve döktüğüm için başta çalışsa da birkaç saat sonra bozulmuştu. Maden suyunda şeker yok yani yapış yapış olmadı. Klavye mekanik ve ne yapacağımı da bilmiyorum. Tamamen benim sakarlığımla alakalı bir durum. Klavye bozulur mu, ne yapmam gerek?

Ters çevirip içindeki suyu akıttıysanız, bir süredir de sorunsuz çalışıyorsa fön makinesi tutabilirsiniz biraz. Kalan su da kurur ise kalıntı kalmayacağı için sonradan sıkıntı yaşamazsınız.

Ters çevirip içindeki suyu akıttıysanız, bir süredir de sorunsuz çalışıyorsa fön makinesi tutabilirsiniz biraz. Kalan su da kurur ise kalıntı kalmayacağı için sonradan sıkıntı yaşamazsınız.
Tam olarak dediğiniz gibi yaptım hocam. Az önce yine tuş testi yaptım ve hiçbir sıkıntı gözükmüyor.

Bilgisayarımı ilk aldığım gün abim kasanın içerisine maden suyu dökmüştü bir şey olmadı.

Klavyeye hiç bir şey olmaz :D
Geçmiş olsun hocam size de. Teşekkürler cevap için. 😃
Bana da olmuştu aynısı, ters çevirip biraz salladım sonra kullanmaya devam ettim. Mekanik olduğu için aradan akıp gidiyor.
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı