Klavyeye süt döküldükten sonra klavyede "ş" tuşuna basınca "," yazıyor

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Klavyeye süt döküldü sonra temizledim ters çevirdim. Şu anda bilgisayara taktım ş harfine basınca virgül çıkıyor s harfine basınca b basıyor.
Fareye bir şey dökülmedi ama çift tıklıyor her şeye.

Klavyeye süt döküldü sonra temizledim ters çevirdim. Şu anda bilgisayara taktım ş harfine basınca virgül çıkıyor s harfine basınca b basıyor.
Fareye bir şey dökülmedi ama çift tıklıyor her şeye.

Kanka Q ya bastığında ne oluyor?

Hocam bildigim kadariyla yenisini almanız lazım benimde eski laptopuma Cola dokulugunde klavye sizin dediğiniz gibi yazıyordu yanlış bilgi vermek istemiyorum iyi gunler

Süt mü? F klavyeye dönmüştür. Klavyeyi Q klavye yap ya da tuşların yerini değiştir çıkar tak ile. Benim bildiğim bu, yanlış bilgi vermek istemiyorum. İyi günler.

Klavyeye süt dökülmesinin Q dizilimi F dizilme çevirme gibi yan etkileri varsa güzel gülerim. Milyonda bir ihtimal gerçekten.

Hocam hemen ümidi kesmesin.
Ümitlik bir şey yok hocam :) Klavyede bir tuş sapıtıyorsa ilerde diğerlerinin sapıtma ihtimali de çok yüksek. 2 klavyem sıvı teması sonucu çöp oldu birisi çok pahalı bir klavyeydi denenebilecek her şeyi denedim ama klavye bu duruma bir kere yakalanınca geri dönüşü yok

Geri
Yukarı