KMSpico bilgisayarı yavaşlattı

RayuxR4

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller.
Bir bilgisayarcıya format için bilgisayarı gönderdim. KMSpico diye bir program yüklemiş. Windows Defender buldu oradan sildim başlangıçtan sildim fakat bilgisayarım çok yavaş ve bu benim canımı sıkıyor. Aynı zamanda ben bilgisayarı açtığımda internetim iyi olduğu halde hicbir yere telefonla veya bilgisayarla giriş yapamıyorum. En doğru driveri yüklediği için format da atamıyorum. Yardımcı olabilecek?

Arkadaşlar herkese iyi Sosyaller.
Bir bilgisayarcıya format için bilgisayarı gönderdim. KMSpico diye bir program yüklemiş. Windows Defender buldu oradan sildim başlangıçtan sildim fakat bilgisayarım çok yavaş ve bu benim canımı sıkıyor. Aynı zamanda ben bilgisayarı açtığımda internetim iyi olduğu halde hiçbir yere telefonla veya bilgisayarla giriş yapamıyorum. En doğru driveri yüklediği için format da atamıyorum. Yardımcı olabilecek?

Sistem özelliklerin nedir? KMSpico illegal şekilde Windows aktifleştirmek için kullanılıyor. Format atıp Windows lisansı satın alıp sürücülerini kurabilirsiniz.

Hocam KMSpico virüslüdür büyük ihtimalle ilk versiyonları virüssüzdü ama artık o versiyonları bulmak imkansız ondan en temizi format atmanız.

Format at Media Creation Tool var Microsoft'un hazırladığı setup aç Windows 10 için kullan dil ve sistem 64 Bit seç sonra flash aygıtını seç otomatik yükler yükleme bittiği zaman boot menusunden flash aygıtını sec diskleri sil yeni sistem oluştur yükle basit işlem.

Hocam şu formatları kendiniz atın gözünüzü seveyim, hadi imkanın yok format attrıyorsun bari key alıp öyle kursunlar fiyatı eklesinler format ücretine yaptıkları 10 dakikalık iş birde virüslu uygulamayla Windows etkinleştiriyorlar. İhtiyacınız olan tek gereç bir tane usb bellek gerisi 15 dakikanızı alır.

Geri
Yukarı