Knight Online nasıl AFK farm yapılır?

Etkinlik girmek için bile oynadığın karakteri belli bir seviyeye getirmek zorundasın. Ee artık millet level kasmayı bıraktı. Herkes en az 80 level üstü. Belli görevleri yapmak için partilere ihtiyaç duyacaksın. Ama etrafında parti olmayacak. Taksiye girmek zorunda kalacaksın level almak için. Taksicilerde dünyanın parasını ister seni kasmak için. Bu biraz özet oldu ama yazarak anlatamayacağım daha çok mevzu var. Youtube girersen daha detaylı anlarsın.

Knight Online öyle ücretsiz para yatırmadan oynanacak bir MMORPG oyunu değil. Öyle bir dünya kalmadı 83 lwl limiti var oyunda o levele ulaşmak için premium almalısın ve kademe kademe premiumlar. Cz ye çıkayım adam keseyim falan çok zor solo takılan bir kişi için. İtemin olmak zorunda bu itemlerde 3 lira 5 lira değil binler onbinler oldu. Oyun tamamen paraya döndü 100bin TL'ye silah satılıyor. Başlanacak bir oyun değil bence.

Adamlar 160 pc farm atıyor, eski gm yenı serverlarda tum slotları tutmuş ks atanı reportlayıp banlatıyor
Sene 2023 olmuş hala bu oyuna girip para kazanmanın yolunu arayan adamlar görüp üzülüyorum.
Farma oturman ıcın tek karakterıne 1000 tl aylık para harcaman lazım itemler harıç
Twitchde youtubeda izlediğiniz gibi kolay değil o işler .
8 kısılık ekıbın var mı ? 8 pc farm atacaksan sureklı basında bekleyecek zamanın var mı ? Slotuna ks ıle çökerlerse ks ye ne kadar dayanacaksız ? Eskı serverlar para getırmıyor, yenı serverlarda gel golem , satiros slotları senın dıye beklemıyorlar.
İşin içinde para olunca çok buyuk mafyalasma var oyunda. En yakın arkadaş birbirini soyuyor 3 kurus için . Bence hiç yeltenmeyin harcadıgınız paraya yazık olur.

Adamlar 160 PC farm atıyor, eski GM yenı serverlarda tum slotları tutmuş ks atanı reportlayıp banlatıyor
Sene 2023 olmuş hala bu oyuna girip para kazanmanın yolunu arayan adamlar görüp üzülüyorum.
Farma oturman ıcın tek karakterıne 1000 TL aylık para harcaman lazım itemler harıç
Twitch'de YouTube'da izlediğiniz gibi kolay değil o işler.
8 kısılık ekıbın var mı? 8 PC farm atacaksan sureklı basında bekleyecek zamanın var mı? Slotuna ks ıle çökerlerse ks ye ne kadar dayanacaksız? Eskı serverlar para getırmıyor, yenı serverlarda gel golem, satiros slotları senın diye beklemıyorlar.
İşin içinde para olunca çok buyuk mafyalasma var oyunda. En yakın arkadaş birbirini soyuyor 3 kurus için. Bence hiç yeltenmeyin harcadıgınız paraya yazık olur.

Hocam ben para kazanmak için sormadım zaten.

Farmı ne maksatla yapacaksınız :D leveling için ise vaktine parana yazık css ile karakter alabılırsınız
17 levelim zaten level için kasacaktım 17 level halimle aylık 5k kazanmayı hedeflemiyorum zaten.

Hocam ben para kazanmak için sormadım zaten.
Adamlar 160 pc farm atıyor, eski gm yenı serverlarda tum slotları tutmuş ks atanı reportlayıp banlatıyor
Farma oturman ıcın tek karakterıne 1000 tl aylık para harcaman lazım itemler harıç
Twitchde youtubeda izlediğiniz gibi kolay değil o işler .
8 kısılık ekıbın var mı ? 8 pc farm atacaksan sureklı basında bekleyecek zamanın var mı ? Slotuna ks ıle çökerlerse ks ye ne kadar dayanacaksız ? Eskı serverlar para getırmıyor, yenı serverlarda gel golem , satiros slotları senın dıye beklemıyorlar.
İşin içinde para olunca çok buyuk mafyalasma var oyunda. En yakın arkadaş birbirini soyuyor 3 kurus için . Bence hiç yeltenmeyin harcadıgınız paraya yazık olur.
8 kişilik ekipde,beklicek zamanımda var sadece oyun hakkında bilgim yok. Paramda var.

Son düzenleme:
Bir an önce o oyunu bırak , ne kadar masraf ettiğinin hiç önemi yok mmorpg seviyorsan World of warcraft oynayabilirsin.
Oyunda cz cıkabılmen için hem takımın hemde 100-150 k değerinde karakterın olmalı
Ben sadece Pve kısmıyla ılgılenıyorum dersen oyun juraid ve border savasları dışında bir içerik sunmuyor.
Zengin oyunudur, yanlış anlama para babalarının oyuncağı olursunuz . F2p yazsa da pay to win temalıdır.

Geri
Yukarı