Knight Online farm nasıl kasılır?

Alperen_0016

Centipat
Daha fazla  
Knight Online de farm kasmak gibi bir planım var ancak sağdan soldan duyduğum kadarıyla pek bir bilgim yok. Kısaca 0 bilgi ile gireceğim gelir gideri ne olur? Başlangıç için 5 adet sistemle girmeyi planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun içinden geçtiler sakın sakın para mara verip de DC pre filan alma hatta hiç bulaşma bile, nerf yemedik slot yok oyunda.
Discord sunucusunda çok nerf var pot parası kasamıyoruz dedim diye banladılar. Twitch de itiraz ettim utanmadan bir daha yapma demiş kansız herif sonra yine ban tabii.
Resmi forumlarında konu açıyorsun hoop işlerine gelmeyince konu silinmiş.
Oyunun durumu desen ortalık macro ve koxper kaynıyor. Slotlarda artık hangi koxper programı iyi ise o slotu alır durumda ki adam gibi slot bulursan hani.
Yok ben legal oynayacağım farm atacağım diyorsan eslant ölü, emc vs hiç slot yok ama hiç.
Eslantada en kral slot saatte 4-5 m alırsın onunda yarısı pota gider 1 saatte 2M 1.5m için bir yerini yırtmaya değer mi? Bence değmez.
Cz desen ilk başta öyle sıvadılar neymiş cz ye aldık farm slotlarını dropları dediler.
Gir bir cz bak 1 tane slot bulabilecek misin?
Cardinal vardı nerf trol nerf sg nerf, nerf de nerf.
Pus fiyatları desen ayrı zırvalık.
İşlerine gelince burası Türkiye oluyor ama oyuncuyu soymaya gelince ama oyun Kore yapımı o yüzde dolarla premium alacaksın chas çekeceksinler filan.
İnan sövmemek için kendimi zor tutuyorum.
Ya bir insan farm atarak zarar edebilir mi ben böyle bir zırvalık görmedim.
Ulan ben nasıl coin kasacağım da item alacağım da çarımı yükselteceğim. Heheheeeyt imkansız.
Oyunu ticarethaneye çeviren koxperlar ile yine ticarethaneye çeviren pazarcılar oynuyor oyunu zevk için oynayan yok.

Misal Kore KO var gir bir bak şok olursun. Karakter silme vs bin ton özellik açık bizde? Hepsi kapalı neymiş slot boşaltmak için bir ton para veril karakter scroll alıp öyle slot açacakmışmımışsın.
Yani hem demo hem nerf hem koxper ve macro hem de rezil berbat ötesi düşük IQ lu yönetim sonucu güzelim oyun öldü çoktan.

Daha sonra BDO ile tanıştım aldım bir gemi çıkıyorum denize ooohh miss, ne koxper var ne macrocu oyunda item satmaya çalışan ne pazar mafyası var ne 1000 tane çarla giriş yapan tipler, ne de nerfle oyunu mahvedip oyuncuyu sevme derdinde olan bir oyun.
Tamam pay var ama o kadar aşırı bir pay to Win yok.
Eğer amacın girip oyun oynamak oyundan zevk almak ise gel BDO'ya :D
Ama yook ben kendime eziyet etmeyi seviyorum soyulmak istiyor dolandırılmak istiyor her ay 2bin 3bin TL sırf Knight onliye oynamak için pus a para yatıracağım diyorsan iyi şanslar.

Bak şunun güzelliğe bak. Benim kendi çektiğim vardı SS de bulamadım :/
wallhaven-r2k2dw[1].png

Yeni konular

Geri
Yukarı