Köye altyapı gelir mi?

Hocam size atacağım yerlere kısa, öz ve anlaşılır olarak sade bir şekilde şikayetinizi yazın. BTK'dan gelen cevabı SS alın düzenleyin ve buraya yükleyin şikayet içinde evrak yükleyebiliyorsunuz. Tabii yine aynı şekilde E-Devlet ile başvuracaksınız.

Arkadaşlar merhaba, köye altyapı gelir mi? Eskiden Superbox kullanıyorduk ama fiyatı 250 TL'den 500 TL'ye çıkınca iptal ettirdik. Uzaynet alacaktım ama cihaz bedeli yüksekti. Şu an mobil veri kullanıyorum. Acaba imza toplayıp Türk Telekom'a göndersek altyapı gelir mi? 20 Mbps internet bile bana yeter.

Hocam annemin -normalde altyapı olmayan- köyüne muhtarın sayesinde fiber bağlatmışlardı seneler önce. Nasıl oldu bilmiyorum ama muhtar kendi başına yaptırmış artık belediye ile mi konuştu ya da torpil falan mı söz konusu bilmem ama ne bende çok şaşırdım bildiğin köyde fiber var. Ben şehir merkezinin dibinde ve belediyenin 2 sokak ötesinde oturuyorum ama 35Mbps hız alıyorum. Ya dediğiniz gibi neredeyse bütün köyü organize edin yada muhtarla bir görüşün belki bir şey çıkar :D.

Hocam annemin -normalde altyapı olmayan- köyüne muhtarın sayesinde fiber bağlatmışlardı seneler önce. Nasıl oldu bilmiyorum ama muhtar kendi başına yaptırmış artık belediye ile mi konuştu ya da torpil falan mı söz konusu bilmem ama ne bende çok şaşırdım bildiğin köyde fiber var. Ben şehir merkezinin dibinde ve belediyenin 2 sokak ötesinde oturuyorum ama 35Mbps hız alıyorum. Ya dediğiniz gibi neredeyse bütün köyü organize edin ya da muhtarla bir görüşün belki bir şey çıkar :D.

Hocam bizim köyün muhtarı benim babam. Söyledim ama hiç Türk Telekom veya Turkcell'e başvurmadı. Sadece abim 50 60 arası imza topladı ama bir işe yaramadı.

Geri
Yukarı