Çözüldü Kokpit elemanları ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cockpit_Me262.jpg

Simpleplanes adlı oyunda ME-262'nin kokpitini yapıyorum. Bu nedenle de internetten bakıp elemanların ve tuşların ne olduğuna bakıyorum. Bu resmi War Thunder'in wikisinden aldım. Hem üzerinde ne olduğu yazması, hem de diğer çekilen fotoğraflara göre daha iyi olmasından dolayı bu fotoğrafı kullanıyorum. Sormak istediğim ise şu;

Solda "RATOG Switch" ve "AFN Indicator" isimli iki adet eleman bulunuyor. Bu tuşlar veya elemanlar ne görevi yapıyor? Internette düzgün bilgi bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
RATOG, Rocket Assisted Take-Off Gear:

AFN Indicator: Radyo temelli navigasyon indikatörü:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RATOG, Rocket Assisted Take-Off Gear:

AFN Indicator: Radyo temelli navigasyon indikatörü:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
@Cruslan

Rocket Assisted Take-Off Gear yani Roket Destekli Kalkış Kiti.

JATO da Jet Assisted Take Off Gear'ın kısaltması.

Eki Görüntüle 1211141

Simpleplanes adlı oyunda ME-262'nin kokpitini yapıyorum. Bu nedenle de internetten bakıp elemanların ve tuşların ne olduğuna bakıyorum. Bu resmi War Thunder'in wikisinden aldım. Hem üzerinde ne olduğu yazması, hem de diğer çekilen fotoğraflara göre daha iyi olmasından dolayı bu fotoğrafı kullanıyorum. Sormak istediğim ise şu;

Solda "ratog Switch" ve "afn ındicator" isimli iki adet eleman bulunuyor. Bu tuşlar veya elemanlar ne görevi yapıyor? Internette düzgün bilgi bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Aga madem sende oynuyorsun bittiğinde link at bende deneyim.

@kozmonot02, SimplePlanes | Messerschmitt Me 262 HG I Deneme çoğunlukla bitti. Kokpit çok benzeyecek ancak birebir aynısı olmayacak. Uçağın üzerine birçok parça eklediğimden ağırlık merkezi değişti, performansı istediğim gibi değil. Rahatça uçuyor ancak daha fazlasını yapacağım. Kokpitin sağ kısmı yok, ayrıca nişangah yapacağım. Eğer olursa R4M roketleri de ekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı