Kolay Gelsin Kargo nasıldır?

564300

Decipat
Ürün teslim edileceği zaman mesaj atıp şunu şunu yapın vs. diyor mu? (Hepsiburada'da bugün teslim edeceğiz ve üç saat içinde kapındayız diye SMS geliyordu, kargo geldiğine kodu gösterip alıyorduk.) Kargo poşetinde adres bilgisi vs. yazıyor ya onda ürünün fiyatı da yazıyor mu? Ürünü Vatan'dan aldım.

Mesaj atıyorlar mı?
Ürünü annem alacak annemin telefon numarasını girdim mesaj geldiğinde teyit etmezlerse ne olacak?

Mesaj ne kelime hocam cıktıgını atıyor 2 saat ıcınde gelecegını atıyor teyıt ettırıyor lınke tıklamanı soyleyıp ıstersen tarıh secıp baska gun getırtebılırsın ıstersen komsunun kapı nosuna adına kadar yazdırıp aldırtabılırsın.

Fiyatını öğrenmez eğer kargoyu açmazsa.
Hocam aldığınız ürünün yarısı fiyatını söylediniz galiba değil mi, aynısını az önce yaptım.

Ben bugün bakarken böyle şeyler yaptım ürün tesliminde sorun çıkatır mı?
Haritanın üstünde tik vardı ona bastım yarın teyite falan gerek var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpeg
    image.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 138
  • image.jpeg
    image.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 172

Teyite gerek yok zaten teyit için mesaj attıklarında linke tıklamanız gerekiyor onlar yine de arar sizi teyit etmediğinizde getirmeme gibi lüksleri yok çok emin olmak isterlerse ararlar zaten.

Fiyatını öğrenmez eğer kargoyu açmazsa.
Hocam aldığınız ürünün yarısı fiyatını söylediniz galiba değil mi, aynısını az önce yaptım.
150 TL eksiğini söyledim ve hiç param yok 200 TL var dedim.
Ben 350 TL ödedim 200 TL ödedim diye biliyorlar.
Aldığım ürünü 150 TL daha ucuz sanıyorlar 600 TL sanıyorlar ama 750 TL ödedim faturayı görmesin diye umut ediyorum.Yada adres bilgisinde fiyatı yazmasın.

Teyite gerek yok zaten teyit için mesaj attıklarında linke tıklamanız gerekiyor onlar yine de arar sizi teyit etmediğinizde getirmeme gibi lüksleri yok çok emin olmak isterlerse ararlar zaten.
Tek linke tıklaması yeterli mi?
Yoksa linke tıklayıp başka şeyler de yapacak mı?

Kesin gelirler yarın yani?

Amazon aracılığıyla kullanıyorum, Kolay Gelsin kargoyu. Şimdiye kadar o kadar şey aldım ezik büzük bir kargo aldığım hiç olmadı. Teyit amaçlı link içeren bir mesaj atıyorlar. Gelmelerine yakın da 2 saat içinde teslim edilecek diye mesaj atılıyor.
O linke tıklayınca başka şeylerde yapıyor muyuz?
Bu sorun çıkartır mı bugün bakarken haritanın üstünde tik gördüm ona bastım teslimat adresiniz tarafınızca doğrulanmıştır dedi yarın gelir mi geleceği zamanda teyit amaçlı link gönderirler mi?

Teyite gerek yok zaten derken neyi kastettiniz anlamadım?

2.fotoğraftaki o yuvarlak yeşiller 2.adımdaydı adresi teyit ettirince 3.adıma geçti.

Son düzenleme:
150 TL eksiğini söyledim ve hiç param yok 200 TL var dedim.
Ben 350 TL ödedim 200 TL ödedim diye biliyorlar.
Aldığım ürünü 150 TL daha ucuz sanıyorlar 600 TL sanıyorlar ama 750 TL ödedim faturayı görmesin diye umut ediyorum. Ya da adres bilgisinde fiyatı yazmasın.

Tek linke tıklaması yeterli mi?
Yoksa linke tıklayıp başka şeyler de yapacak mı?

1) Bugün gelen iki Amazon kargoma da baktım üzerinde fiyat ile ilgili bir şey yazmıyor.

2) Linke tıklasanız da tıklamasanız da değişen pek bir şey yok. O linkte karşı komşuya teslim et, başka saat içinde teslim et gibi seçenekler mevcut. Eğer linke tıklamazsanız ve de en kötü ihtimal evde değilseniz onlar sizi arıyorlar ve siz de, su saatinin içine koy yahut balkondan at diye rica edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı