Kolay Gelsin kargoyu kaybetti

Haydar Saplayan

Picopat
Daha fazla  
Geçen Perşembe Amazon üzerinden verdiğim siparişin kaybolduğunu öğrendim. Amazon kral anında paramı iade etmiş fakat bu Kolay Gelsin ile yaşadığım üçüncü ciddi sorun oldu. Daha önce başka siteden verdiğim siparişi yanlış şehre göndererek, 15 gün sonra getirdiler. Konusunu açmıştım, linki aşağıya bırakıyorum. Bunun dışında geldik evde yoktunuz dedikleri bir siparişim oldu. Belirttikleri gün kameralardan incelediğimde gelmediklerini gördüm. O süreç de epey uzun sürdü. Bu sorunları Kolay Gelsin şikayet hattı hiçbir şekilde çözemedi. LinkedIn üzerinden bölge sorumlusu ve üst düzey yetkililerine özel mesaj atarak çözdüm. Herkese tavsiye ederim. Mesajın ertesi günü onlarca kez aradılar.

15 günde gelen kargomun konusu:
Kolay Gelsin firması yanlış bilgilendirme ile mağdur etti

Buradan çıkarılacak sonuç; Amazon'dan başkası yalan. Hem paranız gider, hem tatsız olaylar yaşanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam banada 1 2 kere getirdiler sıkıntı yaşamadım fakat çok sıkıntı yaşayabilirsiniz vibe ı veriyordu korka korka bekliyordum açıkcası konuları okuyunca anladım.

Valla hocam banada 1 2 kere getirdiler sıkıntı yaşamadım fakat çok sıkıntı yaşayabilirsiniz vibe ı veriyordu korka korka bekliyordum açıkcası konuları okuyunca anladım.

Kargo firmalarının hizmet kalitesi bölgeden bölgeye değişiyor. Belki sizin bölgenizde iyi hizmet veriyorlardır hocam. Ben de en son geçen ay USB bellek aldım, sorunsuz geldi. Paylaştığım linkteki konuyu geçen yıl Ağustos'ta açmışım. O zamandan beri bu kargo firması ile 20 alışveriş yaptıysam, 3 kere ciddi sorun yaşadım. 5-6 kere ufak tefek sorunlar olmuştur. Bu normal bir istatistik değil. Aynı ürünü tekrar sipariş verdim. Umarım kargomu yemezler :D

Amazon'u övüyor. Kargo şirketini kötülüyor.
Doğrusunu yapıyor.

Kargo firmalarının hizmet kalitesi bölgeden bölgeye değişiyor. Belki sizin bölgenizde iyi hizmet veriyorlardır hocam. Ben de en son geçen ay USB bellek aldım, sorunsuz geldi. Paylaştığım linkteki konuyu geçen yıl Ağustos'ta açmışım. O zamandan beri bu kargo firması ile 20 alışveriş yaptıysam, 3 kere ciddi sorun yaşadım. 5-6 kere ufak tefek sorunlar olmuştur. Bu normal bir istatistik değil. Aynı ürünü tekrar sipariş verdim. Umarım kargomu yemezler :D
Kesinlikle hocam, bölgeden bölgeye değişir. Bizim burada hizmetleri temiz. Bölgeden bölgeye değişmeyen tek kargo şirketi PTT olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı