Konsol ve düşük seviye laptop mu yoksa Gaming laptop mu?

Enes2134

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben babama bir laptop aldıracağım, ama aklıma şöyle bir şey geldi. 35k fiyata bir Gaming laptop almak yerine 20k laptop alıp, 10k ile de bir konsol almak. 5K parayla da monitör + oyunlar. Sizce hangisini yapmalıyım? Bu arada sistem topla demeyin yer yok.

Hocam 10k ile sanırım Xbox Series S alabilirsiniz. Düşük laptop olarak kafanızda bişey var mı bilmiyorum ama bu fiyata ne var bilmiyorum. Kullanımınıza göre değişir. Yani 10k bütçeye PS5 alınmaz. Xbox alınır ve zaten Xbox oyunları bilgisayarda var. Tavsiyem bütün paranızla laptop almanız.

Şimdi ben babama bir laptop aldıracağım, ama aklıma şöyle bir şey geldi. 35k fiyata bir Gaming laptop almak yerine 20k laptop alıp, 10k ile de bir konsol almak. 5K parayla da monitör + oyunlar. Sizce hangisini yapmalıyım? Bu arada sistem topla demeyin yer yok.
Gaming laptop çok daha işlevsel olacaktır. Oyun konsolunda sadece oyun oynayabilirsin. Ancak gaming laptop'un sadece ekran kartı bile işine pek çok alanda yarayacaktır.

eğer laptopu sabit kullanıcaksan sırf oyun için onun yerine sistem toplamanı tavsiye ederim acısını çekiyorum çünkü bu durumun.

35k laptop ama hangi laptopu alacağına iyi karar ver ben laptop aldım yanında da USB'li uzaktan oynanabilen gamepad almıştım.

20k PlayStation 5 alın hocam bence kalan paryla oyunalrı dizersiniz paranız kalırsada işlerinizi yapmalık güzel bir laptop alın.

Doğrudan 35 bin liralık bir gaming laptop alsa, istediği zaman HDMI ile televizyona bağlasa daha mantıklı olmaz mı?
Hocam açıkçası konsollar biraz daha uzun ömürlü oluyorlar. Ama dediğiniz de bayağı mantıklı. Biraz daha son kararı kullanıcının vermesi gereken bir durum gibi.

Bu civarda laptop alınacaksa 2k arttırmaya değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı