Konsol vs oyun laptopu

Evde başka bilgisayar varsa işini görecek ve bütçen iyi bir oyun bilgisayarı alacak kadar yeterli değilse konsol ama bütçen yeterli ise bilgisayar almanı öneririm.

Aynen öyle.

Abicim ikisi de vazgeçilmez. Ama oyun konsolu ayrı bir heyecandır. (keşke benim de olsa, ama en azından keman çalabiliyorum 🤣)

Hahahahaa inşallah seninde olur.

Bilgisayar çok fonksiyonlu bir cihaz. Evinizde halihazırda bir bilgisayar varsa konsol alın yoksa bilgisayar alın. PC neredeyse şart zaten 21. yüzyılda.

Aynen öyle kral vallahi bende şu an Xbox Series S var konsolmu değil mi anlamadım oyunlar da ki FPS'e gülmem geliyor zaten adamlara buradan iki çift lafım var oyun yapmadan önce oyunlarınızı güçlendirin.

O bütçe için kesinlikle konsol. Laptop alacaksınız ekran kartı minimum RTX 4070 ve üzeri olmalı ki PS5 kalitesinden daha iyi bir oyun deneyimi sunabilsin.
Haklısın

Aynen öyle.

Hahahahaa inşallah seninde olur.

Aynen öyle kral vallahi bende şu an Xbox Series S var konsolmu değil mi anlamadım oyunlar da ki FPS'e gülmem geliyor zaten adamlara buradan iki çift lafım var oyun yapmadan önce oyunlarınızı güçlendirin.

Haklısın
Hocam 10 bin TL'den az bir paraya aldığın konsoldan ne bekliyorsun? Ben aldığımda hatta 6 bin TL'ydi.

Fiyatına göre sunduğu performans yeterli açıkçası. Hadi 20 bin üstü olan PS5 veya X'i vesaire eleştirseniz anlarım da bütçe konsolunu bu yönden eleştirmeniz garip geldi.

Geri
Yukarı