Konu Durumu: Genel görünüme açılmadan önce denetim için bekliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle olması daha iyi oldu. Konular yazım yanlışı olmadan açılıyor.

Çok iyi oldu çok ta güzel oldu. Bir ara forumda bilgisayar toplamak isteyen bir ergen tarafından onun yaptığı yanlışı belirttiğim için bir sayfa küfür yemiştim.

Evet, aslında çok iyi oldu. Fakat bu yönetimin işini bayağı zorlaştırdığı gibi bizi de beklemekten (Konunun Genel Görünüme Açılması) bir gün kalpten götürecek.

Tabi beklemek olumsuz konuları okumaktan daha iyidir.:)

Aslında bir gün beklemiyoruz. Her zaman açık olan yetkililer var. Ben konu açtığımda on beş dakika civarı beklemiştim.

3 saat bekleyen bir arkadaş vardı. Bende 2 saatten fazla bi süre beklemiştim, bu bence beklemek için gereğinden fazla bi süre.

Ancak Mikail Fidan açıklama yapmıştı, yoğunluğa denk geldiği zaman olabilirmiş.

3 saat bekleyen bir arkadaş vardı. Bende 2 saatten fazla bi süre beklemiştim, bu bence beklemek için gereğinden fazla bi süre.

Ancak Mikail Fidan açıklama yapmıştı, yoğunluğa denk geldiği zaman olabilirmiş.
Aynen benim o 3 saat bekleyen arkadaş. :D

Aynı şey bloglar için geçerli mi? Biliyorsunuz en çok sistem konusu oraya açılıyor.

Ne bloğu, blog mu bıraktılar, blok bölümü gereksiz mesajlar nedeniyle kapatıldı.:puro:

Konular gecikse bile onaylandığında çoktan çözülmüş olması için uğraşıyoruz. Gecikme süresi için kesin bir şey söylemek mümkün değil ama genelde 1 saat içerisinde onaylanıyor.
Konuyu hortlatacağım ama bugün sabah bi konu açtım saat 11 de. Şuan saat 16.45 hala yayınlanmadı biraz fazla geçikmemiş mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı