Konu ile alakasız konu başlığı

liphter

Kilopat
Selam Burak Alkan arkadaşım konuyu açan kişi benim uygunsuz Türkçe kullandığım için yasaklanmışım hiçbirşey anlamadım diğer konulara göz attımda benden daha beter Türkçe yazanlar var anlamış değilim. Neyse arkadaşım benim sorunum anlattığım gibi anakartımın modeli asus P7H55-M LE. ASUS'un sitesinden güncel bios dosyasını indirdim fakat .rom uzanılı bir dosya geliyor ve o dosyayı açamıyorum. Birtürlü güncelleme yapamadım.

Burak Alkan arkadaşımız herkese yapıyor, size özel bir durum değil. Hatta açtığımız konunun ismini değiştirip konu ile alakasız konu başlığı diye ceza verebiliyor. Yapar öyle şeyler. İnsanları soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.

Acaba buradaki insanların çoğu niye aylardır ceza almıyor ? Mesela ben 7 aydır ceza almıyorum (Tartışma yüzünden aldığım bir ceza hariç). Kurallara düzgün bir şekilde uyduğumuz için olabilir mi ? Her cezada Burak Alkan'ı suçlamaktan vazgeçin artık.

Bak eskiden 11 sayfa yani 51 ceza almışım. Ve neden 1,5 yıla yakın bir süredir ceza almamışım buna bak derim :D Demek ki isteyince oluyormuş.

bN2nssN.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı