Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir?

stier

Yoctopat
Daha fazla  
8. sınıfım ve neredeyse okul bitecek seçmeli derste kopya çektim diye beni disiplin kuruluna çağırıyorlar.

Kınama mı uyarı mı alırım? Normalde sakin ve kopya çekmeyen bir öğrenciyim ve hocalar beni seviyor... Korkuyorum.

Lisede bir şey olmuyor kopya çekince ortaokul dada çok bir şey olmaz, tabii hocadan hocaya değişirde. Kınama alacağınızı sanmam biraz hocanızla konuşursunuz geçer.

Her hocanın yaptığı gibi disiplin kurulundaki hocalar da ayrımcılık yapıyor tabii ki. Kızlar kopya çektiğinde herhangi bir olay olmuyor, bizzat şahit oldum kız önümde kopya çekti disiplinden güle oynaya geldi. Erkeksen işler zorlaşıyor, muhtemelen deneme sonuçlarına bakarlar, iyiyse hiçbir şey demezler. Onlar da kötüyse uyarı falan yok direkt kınamayı yazarlar.
kanka denemem iyi ilk 20 fln giriyorum ?

Bugün ben de çektim aynı korku bende de var arkadaşımdan bakmıştım yanlış yazmış ben de aynısını yazdım arkadaşım sinir oldu buna 1 saat dırdır etti bende bir şey olmaz dedim ama tamamen kağıdı doldurdum o ne yazdıysa tak diye yazdım hoca fark etmez inşallah.

Bugün ben de çektim aynı korku bende de var arkadaşımdan bakmıştım yanlış yazmış ben de aynısını yazdım arkadaşım sinir oldu buna 1 saat dırdır etti bende bir şey olmaz dedim ama tamamen kağıdı doldurdum o ne yazdıysa tak diye yazdım hoca fark etmez inşallah.

Fark etmez bugün arkadaşla ikimizde 28 aldık okulda 28 alan iki kişi biziz ve yan yana oturuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı