Korkudan kalbe bir şey olur mu?

Daha fazla  
Selam arkadaşlar az önce The Forest'ta mağaraya girdim keşfe çıkayım diye virginy diye bir yaratık mı yerli mi ne geldi kalbim küt küt attı monitöre gircekti kalbim 40 dk falan daha keşfettim mağarayı o zamanda kalbim küt küt şu an kalbim ağrıyor gibi bir his var. zararı olur mu? Aşağıda virginiynin resmi var.
VirginiaFarket.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Outlast oynasan demek ki emri hak vuku bulacak. Allah korusun.

Hormon çok salgılarsın ciddi bir şey olmaz diye düşünüyorum. Kalp, bir kere reaksiyon aldınmı diğerleri için tetikte olurmuş bir yerde okumuştum. Yani oynarken dikkat edersen biraz sonra yine aynı yaratıktan çıksa daha az korkuya kapılacaksın.

Outlast oynasan demek ki emri hak vuku bulacak. Allah korusun.

Hormon çok salgılarsın ciddi bir şey olmaz diye düşünüyorum. Kalp, bir kere reaksiyon aldın mı diğerleri için tetikte olurmuş bir yerde okumuştum. Yani oynarken dikkat edersen biraz sonra yine aynı yaratıktan çıksa daha az korkuya kapılacaksın.

Hocam Outlast da oynadım ama YouTube'dan izleyip oynadım korkmadım o yüzden.

Hocam Ultra lüks bir adrenalin aldım ben.

Bu iple çıkılan bir mağara da da var, ilk girdiğim de karşıma aniden çıkmıştı ne yapacağımı bilemeden laptop kapağını sert bir şekilde kapatmıştım girdiğimde ise ölmüşüm zaten :D, İlk 2-3 dakika kalbim attı sonra 4-5 dakika da biraz ağrı girdi bıçak saplanmış gibi daha sonradan geçti.
Panikatak olmadığı sürece bir şey olmaz. Geçmiş olsun :)

Geri
Yukarı