Korsan GTA 5 oyundan atma sorunu

Ali Cengiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Bilgisayarım daha yeni birçok yeni oyunu sorunsuz yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.

(Battlefield 4, Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty Ghosts, Far Cry4 gibi)

Fakat GTA 5'i oynarken ilk 10 15 dakika bir problem yokken bir anda GTA5 çalışma durdurdu hatası veriyor sistemim GTA 5'in önerdiği sistemin bile üstünde olmasına rağmen niye böyle oluyor anlamıyorum. Oyunum korsan orijinal almayı düşünüyorum aynı sorun orijinal oyunda da olabilir mi acaba sorun korsan olması olabilir mi ? Şimdiden Teşekkürler.

Sistemim:

MSI H97 GAMİNG3
MSI R9 380 4GB
CORE İ5 4590
8GB Tek modul Corsair Vengeance

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun bilgisayardan kaynaklı değil. Oyun sahte. Sahte oyunlar her zaman sorunsuz çalışmaz.

Bence orjinal almaya çalışın. Almayacaksanız güncel crackleri deneyin.

Benim orjinal bende de benzer bir sorun var. 3 saat oynadıktan sonra filan atıyor. Çalışmayı durdurdu hatası klasik. Parçaların sıcaklık değerleri de gayet normal anlam veremiyorum. Oyun orjinal olsa da aynı korsan olsa da aynı. Birinde sadece kurarken uğraşmıyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı