Korsan oyun performansı etkiliyor mu?

İşletim sistemi
Windows 10
Aynen kardeşim, Denuvo ne daha onu bile doğru bilmiyorsun. Denuvo bir çeşit crack koruması ve kırılması biraz zor. Ayrıca oyunlarda performans düşüklüğüne sebebiyet veriyor. Crackin içine Denuvo koymak nedir ya? Saçma sapan konuşuyorsun.
Crackler Denuvo'yu devre dışı bırakmayı amaçlar ve devre dışı kaldığı için performans artar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş DRM koruması işte onu anlatmak istiyorum. Tamam Denuvo konusunda karışıklık olmuş olabilir ama o benim anlattığım şeyleri DRM olarak değiştirebilirsiniz yine de bu bilgi sahibi olmadığım anlamına gelmez Denuvo crack koruması DRM ise korsan yazılımların içinde performans düşüklüğüne sebebiyet veren bir yazılım.

Yazdıklarımı geçiştirme onun adına DRM deniyor Denuvo değil o şekilde bir karışıklık olmuş diyorum aşağılayıcı tavırların pek hoş değil öptüm falan.
Neyi geçiştirmekten bahsediyorsun ki? Geçiştirmeye ihtiyacım olan bir şey yok.
Gelip yanlış bilgi falan verdiğimi sanmıyorum. Aşağılayıcı konuştuğumu düşünüyorsan üzgünüm bir daha olmaz.

Siz gidin bir Need for Speed Heat crack indirin bir de orijinal olarak indirin ikisi de aynı sürüm internette var denemek için crack tavsiyesi değildir anlarsın dediğimi oyunun crackinde var mı yok mu bir araştırın ona göre bana laf yetiştirin bariz performans farkı var oyunda crackte FPS drop yiyorsun hayvan gibi işlemci kullanımı var oyunda orijinalinde ise yok ve daha fazla FPS alıyorsun.

Siz gidin bir Need for Speed Heat crack indirin bir de orijinal olarak indirin ikisi de aynı sürüm internette var denemek için crack tavsiyesi değildir anlarsın dediğimi oyunun crackinde var mı yok mu bir araştırın ona göre bana laf yetiştirin bariz performans farkı var oyunda crackte FPS drop yiyorsun hayvan gibi işlemci kullanımı var oyunda orijinalinde ise yok ve daha fazla FPS alıyorsun.
NFS Heat, yarı cracklenmiş bir oyun olduğu için sorunlu çalışan tek oyun denilebilir. Crack her bilgisayarda düzgün çalışmıyordu ve crack grubu 1-2 ay boyunca bu sorunu çözmeye çalıştı. Süre uzayınca bu crack sürümünü test eden biri yarım crackli versiyonu internete yükledi ve sonuç bu. Hatta bunun şifrelenmemiş crack paylaşımı sonucunda Denuvo, DRM'lerinin nasıl kırıldığını buldu ve günümüzde Denuvo'nun kırılması çok daha zorlaştı.
NFS Heat dışında neredeyse tüm korsan oyunlar aynı performansı verir. Hatta bazı Denuvo sürümlerini kullanan orijinal oyunlara göre çok daha iyi performans veren korsan oyunlar da vardır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı