Korsan satim yapilan yerleri şikayet edebilir miyiz?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, korsan oyun satan bilgisayarcıları şikayet edersek ceza yeme ihtimalleri var mı?

Şikayet etmek yasak değil elbette edebilirsin ama sonuç alabilir misin onu bilemem.

AMD'nin son videolarında vardı galiba... Recep Baltaş ile Ali Güngör ekran kartı olmadan BF4 oynuyorlardı. Bunlar bunu doğrudan anlarsa düz kasaya ekran kartı koymadan ultra ayarlarda çalıştırır derler bilgisayarı açamazsın. :D En azından ekran kartı koyuyorlar. Buldunuz bunamayın... :D

AMD'nin son videolarında vardı galiba... Recep Baltaş ile Ali Güngör ekran kartı olmadan BF4 oynuyorlardı. Bunlar bunu doğrudan anlarsa düz kasaya ekran kartı koymadan ultra ayarlarda çalıştırır derler bilgisayarı açamazsın. :D En azından ekran kartı koyuyorlar. Buldunuz bunamayın... :D
Bakkal bugün bana ekran kartın nedir? Dedi. GTX 760 dedim. Fiyatını filan sordu ve ben sana aynısını ve çok iyi bir kartı 300 TL'ye verirdim dedi. Gösterdiği kart ise GTX 650 Tİ referans tasarım'dı. Birde soğutma sistemini kendisi kurarmış. :)

Zamanında babam benim korsan oyunlarımı kırıp, aldığım yere toplatma kararı çıkarmıştı. O bilgisayarcıya gözükmedim bir daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı