Korsana İnat Steam Profillerimizi Paylaşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fearon

Hectopat
Evet başlıktaki gibi bu konu altında korsana inat Steam profillerimizi ve Steam'la tanışma hikayemezi paylaşalım. Ayrıca Technopat Steam gurubu yok diye biliyorum en kısa zamanda kurulması gerek bence.

Orjinal oyun ve korsan oyun kavramlarını öğrendikten sonra tabiki AralGame ile tanıştım ve bir süre daha korsan oynamaya devam ettim bu firma yüzünden, bir süre sonra Assassin's Creed oyununun 2,Brotherhood ve Revelations oyunlarını korsan oynayan ben Teknosa'da Assassin's Creed 3'ü 20 TL ye görünce oldukça şaşırıp almıştım ilk orjinal oyunum oydu orjinal oyunun farkını ozaman anlamıştım achievemtslar vs. oldukça iyidi en iyiside o kutuya her baktıkça kendini iyi hissediyordun.

Bir süre daha geçti yeni bir oyun alacaktım artık sıkılmıştım ama ayağım kırık olduğu için dışarı çıkıp alamazdım ve almak istediğim oyun burdaki Teknosa'da yoktu dükkan dükkan aramam gerekecekti belli bir bayide olmadığı içinde birini gönderemedim sonra dijital oyun servislerini öğrendim Uplay'i zaten biliyordum Origin ve Steamla tanıştım tam o sırada Payday 2 bedavaydı 2 günlüğüne tabi ben daima bedava olacak sanıp oynamaya başlamıştım beni oldukça oyalayıp co-op oynanışlarda bana oldukça zevk vermişti 2 gün sonra şok oldum Payday 2 kütüphanemde yoktu sonra Payday 2'nin indirime girdiğini gördüm bu indirimler bana oldukça cazib geldiğinden dolayı mobil ödeme ile hemen Payday 2'yi alamaya karar verdim.

İşte tam aldığım gün Steam Türk lirasına geçmişti bu yüzden almak daha kolaydı ve mobil ödeme seçenekleri vardı sonra Payday 2'yi alıp orjinal oyunun keyfini çıkarmaya başladım sonrada o günden sonra birdaha korsan oyun oynamadım.

Buyurun Steam profilim ;
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Technopat kullanicilarinin birkac steam grubu var onlara aboneyim zaten. Arada güzel sohbetlerde dönüyor. O gruplara üye olmani öneririm...

Resmi Technopat grubu olmasa da, yinede tamamen Technopat üyelerinden olusan topluluklar bunlar...

Steam ile Dota aracılığı ile tanıştım. Yaz indiriminde de 2-3 oyun alınca başladı bağımlılık. Şimdi her ay oyun alıyorum. Bağımlıyım artık. :D Bir bu kadar da kutulu oyunum var.

Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png

steam.PNG

Not: Not defteri koyup adını GTA V yapmıştım o yüzden aldırmayın :D

Siz parayla alıp oynadığınız oyunları. Biz bedava indirip oyunları bedava bitirdik. Bir tek online oynamıyoruz o yönden siz şanslısınız. Korsan eşittir. :kalp:Rahatsız etmişsem özrümü kabul edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı