Steam Korsanlar ve Ninjalar Festivalinde hangi oyunlar indirime girer?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Saat 22.00'da Steam'de başlıkta yazmış olduğum festival başlıyor. Sizce hangi oyunlar kesin indirime girer veya girmeli? Tahmin ve isteklerinizi yazarsanız güzel bir muhabbet döner bence.

Sea of Thieves, Blazing Sails tarzı korsan temalı oyunların girmesi çok muhtemel, ninjalar tarafında ise daha çok gizlilik temalı oyunların indirime gireceğini düşünüyorum.

Sea of Thieves, Blazing Sails tarzı korsan temalı oyunların girmesi çok muhtemel, ninjalar tarafında ise daha çok gizlilik temalı oyunların indirime gireceğini düşünüyorum.

Festival olduğu için farklı tarzda oyunlara indirim gelme ihtimali var mı senin fikrince?

Dolara geçtiğinden beridir Steam'e dolar bazlı zırnık koklatmadığım için, pek de dört gözle beklediğim bir ''festival'' değil açıkçası.
Yorumunuzun konuyla bağlantısını çözemedim, festivalde hangi oyunlar indirime girebilir ve girmesini istiyorsunuz diye sorulmuş, dolara geçtiğinden beri Steam'e para harcadınız mı ve festivali bekliyor musunuz diye değil.

Saat 22.00'da Steam'de başlıkta yazmış olduğum festival başlıyor. Sizce hangi oyunlar kesin indirime girer veya girmeli? Tahmin ve isteklerinizi yazarsanız güzel bir muhabbet döner bence.
Shadow Gambit: The Cursed Crew oyunu hem Korsan temalı hem de gizlilik bence festival ve indirim için tam olarak uygun bir oyun. Onun dışında Return to Monkey Island'da girebilir.

Yorumunuzun konuyla bağlantısını çözemedim, festivalde hangi oyunlar indirime girebilir ve girmesini istiyorsunuz diye sorulmuş, dolara geçtiğinden beri Steam'e para harcadınız mı ve festivali bekliyor musunuz diye değil.

Shadow Gambit: The Cursed Crew oyunu hem Korsan temalı hem de gizlilik bence festival ve indirim için tam olarak uygun bir oyun. Onun dışında Return to Monkey Island'da girebilir.

Bu tahminlerinden hangisini tavsiye edersin indirime girerse? Bir göz atayım ona göre.

Bu tahminlerinden hangilerini tavsiye edersin indirime girerse? Bir göz atayım ona göre.
İkisi de istek listemde daha alıp oynama fırsatım olmadı ama gizlilik türü seviyorsanız Shadow Gambit: The Cursed Crew, point and click macera tarzı seviyorsanız Return to Monkey Island.

İkisi de istek listemde daha alıp oynama fırsatım olmadı ama gizlilik türü seviyorsanız Shadow Gambit: The Cursed Crew, point and Click macera tarzı seviyorsanız Return to Monkey Island.

Macera türü ilgimi çeken türlerden biri. Return to Monkey Islanda göz atacağım şimdi.

Geri
Yukarı