Çözüldü Kotlin neden Spring Boot'un tomcat sunucusunu başlatmıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tensa_zangetsu

Centipat
Arkadaşlar merhaba.

Spring ınitlizor sitesinden sırayla Kotlin maven, Kotlin-groovygradle şeklinde proje oluşturdum ama Spring Boot yazısımı konsolda gösteriyor fakat "process finished with exit code 0" hatasız kapatıyor.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba.

Spring ınitlizor sitesinden sırayla Kotlin maven, Kotlin-groovygradle şeklinde proje oluşturdum ama Spring Boot yazısımı konsolda gösteriyor fakat "process finished with exit code 0" hatasız kapatıyor.

Merhaba,
Spring Boot'un otomatik olarak Tomcat'i başlatması için Spring Boot-starter-web bağımlılığının proje dosyanıza eklenmiş olması gerekli.

Eksik veya yanlış ise otomatik açmayabilir.
Arkadaşlar merhaba.

Merhaba,
Spring Boot'un otomatik olarak Tomcat'i başlatması için Spring Boot-starter-web bağımlılığının proje dosyanıza eklenmiş olması gerekli.

Çözüm
Uygulamanın loglarını inceleyin bir isterseniz? application.properties dosyanızda aşağıdaki satırı ekleyerek bilgi verebilir bize. Örnek olarak :
# application.properties
logging.level.org.springframework=DEBUG

Veya maven ve gradle terminal üzerinden çalıştırmayı deneyebilirsin.
mvn spring-boot:run

./gradlew bootRun

Merhaba,

Sağol teşekkür ettim. Dedidiğin gibi bağımlılıklar ekli değilmiş. Siteden bağımlılıkları ekleyerek indirdim. Sağol tekrardan.

Geri
Yukarı