KPSS ön lisans için kaynak tavsiyesi

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Hem okuyor hem çalışıyorum. Bir yandan KPSS'ye hazırlanacağım. O kadar çok kaynak var ki herkes farklı bir şey söylüyor. Karar veremedim bir türlü. Ağırlık olarak pegem görüyorum. Soru bankası için tavsiyeye ihtiyacım var. Modüler setler, denemeler hangilerini almalıyım?

Pegem yayınlarını tavsiye ederim kendim çözüyorum şuanda, Pegem yayınlarının Türkçe denemesini de tavsiye ederim. Başka yayına gelecek olursak Benim Hocam, Yargı Yayınları, Yediiklim ve Murat Yayınları olabilir.

Pegem yayınlarını tavsiye ederim kendim çözüyorum şu anda, pegem yayınlarının Türkçe denemesini de tavsiye ederim. Başka yayına gelecek olursak benim hocam, yargı yayınları, yediiklim ve Murat yayınları olabilir.

Pegem, benim hocam, yargı ve yediiklim yaygın. Modüler setleri var. Sizce hangisini almalıyım?

Pegem veya Benim Hocam bana göre, fiyat açısından Benim Hocam pahalı olabilir orası size kalmış bir şey. Yalnız benim söylediğime bakarak almayın biraz daha araştırıp alın derim...

Pegem veya benim hocam bana göre, fiyat açısından benim hocam pahalı olabilir orası size kalmış bir şey. Yalnız benim söylediğime bakarak almayın biraz daha araştırıp alın derim...

Araştırdım aslında. Her kafadan farklı bir ses çıkıyor ama ağırlık pegem, yediiklim, benim hocam görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı