KPSS ortaöğretim ile alan iş nasıl bulabilirim?

newsted

Femtopat
Öncelikle merhaba. Biliyorsunuz ki 6 Kasım 2022 de KPSS ortaöğretim sınavı oldu. Bende bu sınava girdim ve 70 puan aldım. Ne kadar iyidir bu puan bilmiyorum. Fakat sorun şu sınav sonuçları açıklandığından itibaren hiç KPSS ile alım yapan yer görmedim bulamadım. Boşuna mı girdim bu sınava deyip duruyorum içimden. KPSS ortaöğretim ile alan iş nasıl bulabilirim?

Öncelikle merhaba. Biliyorsunuz ki 6 Kasım 2022 de KPSS ortaöğretim sınavı oldu. Bende bu sınava girdim ve 70 puan aldım. Ne kadar iyidir bu puan bilmiyorum. Fakat sorun şu sınav sonuçları açıklandığından itibaren hiç KPSS ile alım yapan yer görmedim bulamadım. Boşuna mı girdim bu sınava deyip duruyorum içimden. KPSS ortaöğretim ile alan iş nasıl bulabilirim?
İnstagram kamu personeli ilan sayfalarını takip ediniz 70 ve üzerinde adliye de tercih yapılabiliyor.

ÖSYM sayfasında yılda iki kez memuriyet için çıkan merkezi atamalarda 70 puanla bir yere yerleşmek mucize olur. Sözleşmeli personel ilanların ise devletin kendi sitesinde: https://kamuilan.sbb.gov.tr/

Belediyelerin insan kaynakları ya da personel alımı ile ilgili ilan sayfalarını takip edebilirsin.

Geri
Yukarı