Kreatin kullanımı

melihkesen

Decapat
Daha fazla  
Yaş 20 boy 183 kilo 77.

Spora başladıktan 1 ay sonra kreatin kullanmaya başladım tavsiye edilen miktar 3 gram Proteinocean'ın.
Araştırmama göre 70 kilo üstü 5 gram daha uygun olduğu doğru mu?

2. ay bitip 3. aya girince yani 1 ay sonra kreatin ara verdim 10 gün filan oldu ne kadar ara vermeliyim?

Uzun süre kreatin kullanıp bir anda bırakıp uzun süre kullanmazsak sarkma veya başka yan etkisi olur mu?

Etiket: @emircanunlts

Yaş 20 boy 183 kilo 77.

Spora başladıktan 1 ay sonra kreatin kullanmaya başladım tavsiye edilen miktar 3 gram Proteinocean'ın.
Araştırmama göre 70 kilo üstü 5 gram daha uygun olduğu doğru mu?

2. ay bitip 3. aya girince yani 1 ay sonra kreatin ara verdim 10 gün filan oldu ne kadar ara vermeliyim?

Uzun süre kreatin kullanıp bir anda bırakıp uzun süre kullanmazsak sarkma veya başka yan etkisi olur mu?

Etiket: @emircanunlts
Hocam arkadaşım kullanmıştı hastanelik olmuştu kreatinin değeri 1.5e kadar yükselmişti kan değerleinizi ölçtürüp kullansanız daha iyi olur bence

Hocam arkadaşım kullanmıştı hastanelik olmuştu kreatinin değeri 1.5e kadar yükselmişti kan değerleinizi ölçtürüp kullansanız daha iyi olur bence.

Ben 1 ay kullandım hiçbir şey olmadı aksine kaslarda su tutumu ve büyüme gözle görülür şekilde oldu. Bırakınca kaslarımda sanki boşalma ve küçülme var gibi. Ve spor hevesim düştü gibi oldu.

Spora başlamadan ve kreatin kullanmadan önceki değerlerim ektedir;

Dosya Ekleri

• 31524235 (3)_page-0003.jpg
    31524235 (3)_page-0003.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 26
Her gün 5 gram, istediğin bir vakitte kullanabilirsin. Ara vermek sana kalmış. Gerek yok ama iyi hissedeceksen, 2 haftayı geçmeyecek şekilde ara verebilirsin.

Geri
Yukarı