Kredi kartı limiti nasıl artar?

Yanlışın var.
Garanti Bankası'ndan 2022 ve 2023 yılları boyunca 12 ay maaş aldım.
Migros'ta çalışıyorum ve Garanti Bankası ilk başta düşük limitli kredi kartı göndermişti.
Daha sonra 12 ay aynı bankadan maaş alınca limiti yükseltmek için SMS gönderdiler.

Gelir durumuna bağlı daha fazla limit teklifi sunuyorlar o tarafı var.
Sizin söylediğinize göre benim şu anda böyle bir limite sahip olmamam gerekiyor. Bence sizin yanlışınız var. Harcamalarınıza ve düzenli ödemelerinize bağlı bir durum diye düşünüyorum aksi halde bana bu kadar limit çıkmazdı çünkü dediğinizin aksine benim hiç sigortam dahi olmadı.

Vallahi yükseltebiliyorsanız da çok yükseltmeyin bence ardı arkası kesilmeyebilir. Baba 130 bin TL limit verelim mi diyorlar çok fazla.

Sizin özelinizde kredi skorunuzla alakalı bir probleminiz olabilir.

Sigortam yok. Uzaktan, yurt dışında bir şirkette çalışıyorum. Kendime sadece 2. seviye ÖSS yaptırıyorum başıma sağlıkla ilgili bir iş gelirse falan diye. SGK ile alakam yok yani. Güzel de KK ve KMH limitlerim var.

1. Arayış SGK/borduro oluyor bu yoksa banka hesaplarında ki gelirine bakıyorlar (2. yöntem olarak belirtmiştim zaten) Sen 2. yöntemden dolayı limit artırımına gidebiliyorsun demek ki.

Sizin söylediğinize göre benim şu anda böyle bir limite sahip olmamam gerekiyor. Bence sizin yanlışınız var. Harcamalarınıza ve düzenli ödemelerinize bağlı bir durum diye düşünüyorum aksi halde bana bu kadar limit çıkmazdı çünkü dediğinizin aksine benim hiç sigortam dahi olmadı.

126600 TL kredi kartı limit teklifi geldi bana Garanti Bankası'ndan bahsettiğim neden yalan olsun ki?
Hatta bu SMS 24.04.2024 tarihinde geldi.
15 gün sonra da onaylarsam kredi kartı limitim güncellenecek.

126600 TL kredi kartı limit teklifi geldi bana Garanti Bankası'ndan bahsettiğim neden yalan olsun ki?
Hatta bu SMS 24.04.2024 tarihinde geldi.
15 gün sonra da onaylarsam kredi kartı limitim güncellenecek.
Sizin herhangi bir şekilde yalan söylediğinizi beyan etmedim zaten. Gönderinizde
Yanlışın var.
Dediğinizden dolayı size cevap verdim. Arkadaş bir sigortaya ihtiyaç yok demiş siz ise "Yanlışın var, sigorta olmak zorunda" kısmını söylemişsiniz.

Sizin herhangi bir şekilde yalan söylediğinizi beyan etmedim zaten. Gönderinizde

Dediğinizden dolayı size cevap verdim. Arkadaş bir sigortaya ihtiyaç yok demiş siz ise "Yanlışın var, sigorta olmak zorunda" kısmını söylemişsiniz.

Sigorta şöyle olması gerekiyor.
Aslında 12 ay boyunca düzenli olarak Garanti Bankası'ndan maaş aldığımızda banka örnek veriyorum 40000 TL limitli kredi kartı teklifi sunuyor.
Veya kredi kartını teslim alıyorsunuz daha sonra banka bu kredi kartı limitini SMS olarak size gönderiyor.
Daha yüksek kredi kartı limiti teklifi de sunabiliyor aynı banka.
Garanti Bankası kredi kartı aidatını da 2024 Aralık sonuna kadar da almayacağım sözü veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı