Kredi Kartına Limitinden Fazla Para Yüklemek

Daha fazla  
Arkadaşlar bir kredi kartına limitinden fazla para yatırılıp alışveriş yapılabilir mi? Örnek olarak 800TL limitli bir kredi kartına ayrıca para yüklenip 2500TL'lik alışveriş yapılabilir mi? Tek çekim olacak bu alışveriş. Cevaplarsanız sevinirim biraz acelem var da.

Ayrı bir menüsü yok.. Ben yaptığımda kredi kartı borç ödeme ekranından borç ve limit miktarından fazla miktarda para eklemiştim o da kabul etti. Üstünü vermedi yani... Oradan deneyebilirsiniz bi.

"Kartın hesabına" bölümünden para yükleyebilirsiniz. Zaten borç öderken yatırdığınız fazla para bu bölüme aktarılır. Ama harcarken nasıl olur bir bilgim yok.

Ayrı bir menüsü yok.. Ben yaptığımda kredi kartı borç ödeme ekranından borç ve limit miktarından fazla miktarda para eklemiştim o da kabul etti. Üstünü vermedi yani... Oradan deneyebilirsiniz bi.

"Kartın hesabına" bölümünden para yükleyebilirsiniz. Zaten borç öderken yatırdığınız fazla para bu bölüme aktarılır. Ama harcarken nasıl olur bir bilgim yok.
Mesajlarınız için çok teşekkürler. Hesap kartıma parayı attım. İlk başta hata verdi çekmedi parayı. Sonra BKM Express hesabı açıp ordan denedim ve oldu. Parası olup da kredi kartından tek çekim almak isteyenler BKM Express'le alabilir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı