Kredi Kartıyla Yapılan Ödeme İptalinde Ne Olur?

ReptileWins

Picopat
N11'den bir şeyler aldım.
Sonra iptal ettim.
Kredi kartında kredi kullandığım görülüyor.
Kredi kartım bu ödemeleri daha sonra iptal edecek midir?
Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'den bir şeyler aldım.
Sonra iptal ettim.
Kredi kartında kredi kullandığım görülüyor.
Kredi kartım bu ödemeleri daha sonra iptal edecek midir?
Saygılar.
Bakiye karta geri yatacak. Artı olarak. Provizyon süresi vardır. Birkaç gün sürer.

Bakiye karta geri yatacak. Artı olarak. Provizyon süresi vardır. Birkaç gün sürer. Bakiye karta geri yatacak. Artı olarak. Provizyon süresi varr. Birkaç gün sürer.
Kredi kartım hesabımdan para çekmedi. Banka kredi kullandı. Banka kredisini benden almaz değil mi? Müşteriye iade gibi bankaya iade edilir herhalde.

Kredi kartım hesabımdan para çekmedi. Banka kredi kullandı. Banka kredisini benden almaz değil mi? Müşteriye iade gibi bankaya iade edilir herhalde.
Alışveriş kredisi mi kullandın yoksa kredi kartın ile ödeme mi yaptın? Banka kredi kullandı sözünden hiçbir şey anlamadım. Siparişini iptal ettiysen banka senden hiçbir şey almaz.

Alışveriş kredisi mi kullandın yoksa kredi kartın ile ödeme mi yaptın? Banka kredi kullandı sözünden hiçbir şey anlamadım. Siparişini iptal ettiysen banka senden hiçbir şey almaz.
Alışveriş kredisiyle almadım. Yeni kredi kartı kullanıyorum, ilk defa alışveriş yaptım. İşlemci alırken 5000TL limiti olan Garanti kredi kartımla bir işlemci aldım. Sonra hemen iptal ettim. N11'de siparişlerin iptal edildi yazıyor ama Garanti'nin uygulamasında ödeme yapılmış deniyor. Hani orda da iptal dese, kredi kullanılmamış görülse anlarım.

Alışveriş kredisiyle almadım. Yeni kredi kartı kullanıyorum, ilk defa alışveriş yaptım. İşlemci alırken 5000TL limiti olan Garanti kredi kartımla bir işlemci aldım. Sonra hemen iptal ettim. N11'de siparişlerin iptal edildi yazıyor ama Garanti'nin uygulamasında ödeme yapılmış deniyor. Hani orda da iptal dese, kredi kullanılmamış görülse anlarım.
Kredi kullanma gibi bir durum yok. Alışveriş yaptığın bakiye sana provizyon süresi dolunca artı bakiye olarak yansıyacak. Her banka farklı terim kullanıyor bu da kafa karıştırıyor.

İçini rahatlatmak istersen Garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı