Kütüphanede ses yapan insanlar nasıl şikayet edilmeli?

Makaleler
2
Yer
La Mancha, İspanya
Ders çalışmak için kütüphaneye geldim. 2 saat rahat rahat çalıştım ama sonra 2 tane beyinsiz ergen kız gelip sesli sesli reels izleyip konuşmaya başladılar. Tepki göstermek için sesli bir şekilde kitaplarımı kapadım bu sefer küçümseyici şekilde gülmeye başladılar. Laftan anlayacak tipler değillerdi. Uyarmadım. 20dk sonra görevli gelip uyardı 10dk sustular sonra devam ettiler. Cidden bu kadar beyinsiz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum. Bunların aileleri hiç mi terbiye ve görgü kuralı öğretmiyor? Küfürlü konuşup durdular. Kütüphane görevlisinden reels izlemeyi yasaklanmasını istesem yapar mı? Ayrıca bu kızlarla bir daha karşılaşırsam kendim mi uyarmalıyım görevliye mi söylemeliyim? Bu tip kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ders çalışmak için kütüphaneye geldim. 2 saat rahat rahat çalıştım ama sonra 2 tane beyinsiz ergen kız gelip sesli sesli Reels izleyip konuşmaya başladılar. Tepki göstermek için sesli bir şekilde kitaplarımı kapadım bu sefer küçümseyici şekilde gülmeye başladılar. Laftan anlayacak tipler değillerdi. Uyarmadım. 20dk sonra görevli gelip uyardı 10dk sustular sonra devam ettiler. Cidden bu kadar beyinsiz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum. Bunların aileleri hiç mi terbiye ve görgü kuralı öğretmiyor? Küfürlü konuşup durdular. Kütüphane görevlisinden Reels izlemeyi yasaklanmasını istesem yapar mı? Ayrıca bu kızlarla bir daha karşılaşırsam kendim mi uyarmalıyım görevliye mi söylemeliyim? Bu tip kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gözlerini belertip dik dik bak onlar gidene kadar. Başka çözüm gelmiyor aklıma.

Ders çalışmak için kütüphaneye geldim. 2 saat rahat rahat çalıştım ama sonra 2 tane beyinsiz ergen kız gelip sesli sesli reels izleyip konuşmaya başladılar. Tepki göstermek için sesli bir şekilde kitaplarımı kapadım bu sefer küçümseyici şekilde gülmeye başladılar. Laftan anlayacak tipler değillerdi. Uyarmadım. 20dk sonra görevli gelip uyardı 10dk sustular sonra devam ettiler. Cidden bu kadar beyinsiz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum. Bunların aileleri hiç mi terbiye ve görgü kuralı öğretmiyor? Küfürlü konuşup durdular. Kütüphane görevlisinden reels izlemeyi yasaklanmasını istesem yapar mı? Ayrıca bu kızlarla bir daha karşılaşırsam kendim mi uyarmalıyım görevliye mi söylemeliyim? Bu tip kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam böyleleri her yerde olup doğarken sanırsam bir sıkıntı sonucu zeka sorunu yaşayan insanlar boş verin.

Ailesinin ilgilenmediği şımarık ergen kız çocukları, en gıcık olduğum insan tiplerinde ilk 10'a rahatça girerler git görevliye söyle.

Hocam Türkiye diyelim, çok da şaşırmamak lazım bu durumlarda.

Ailesinin ilgilenmediği şımarık ergen kız çocukları, en gıcık olduğum insan tiplerinde ilk 10'a rahatça girerler git görevliye söyle.
Gerçekten nefret ediyorum bu insanlardan ya gerçekten orada bağırarak kovmak istedim gelişimini tamamlayamamış tek hücreli amipleri. Bir daha böyle olursa görevliye söyleyeceğim direkt. Hatta yarın kütüphaneye gittiğimde söyleyip reels izledikleri zaman bilgisayarı kapatmasını isteyeceğim.

Gözlerini belertip dik dik bak onlar gidene kadar. Başka çözüm gelmiyor aklıma.
Hocam bunlar belli çirkef kişiler durmazlar.
Hocam böyleleri her yerde olup doğarken sanırsam bir sıkıntı sonucu zeka sorunu yaşayan insanlar boş verin.
Beni etkiliyor bir daha yaparlar ise polisi arayacağım.
Hocam Türkiye diyelim, çok da şaşırmamak lazım bu durumlarda.
Hocam tepki göstermez isek bunlar aynı hareketlere devam ederler. Bunları toplumdan dışlamamız gerekli.

Son düzenleme:
Hocam bunlar belli çirkef kişiler durmazlar.

Yanlış bakıyorsundur hocam. Az surilerden Afgan'lardan örnek al onlar nasıl rahatsız edici bakıyorlarsa öyle bakman gerek. :D

Ben sanmıyorum öyle çirkin bakışlara maruz kalan bir kadın o ortamda dursun.

Son düzenleme:
Yanlış bakıyorsundur hocam. Az surilerden Afgan'lardan örnek al onlar nasıl rahatsız edici bakıyorlarsa öyle bakman gerek. :D

Ben sanmıyorum öyle çirkin bakışlara maruz kalan bir kadın o ortamda dursun.
Maks 15 yaşında kızlar hem ben öyle bakamam hocam istesemde bakamam utanırım biz böyle yetiştirilmedik. Zaten bunlar tacizci filan derler al başına belayı. Toplumsal mekanda yasak olan bir şeyi yapıyorlar polis ilgilenir mi acaba? Kütüphane görevlisi otorite sağlayamaz ise polisi arayacağım.

Maksimum 15 yaşında kızlar hem ben öyle bakamam hocam istesem de bakamam utanırım biz böyle yetiştirilmedik. Zaten bunlar tacizci filan derler al başına belayı. Toplumsal mekanda yasak olan bir şeyi yapıyorlar polis ilgilenir mi acaba? Kütüphane görevlisi otorite sağlayamaz ise polisi arayacağım.

Polisin yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum görevli ile şansını dene. Görevli insaflıysa o kızları çıkarır zaten kütüphaneden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı