Kulak üstü kulaklık önerisi

t_a_c

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVIDIA RTX 3060
Ryzen 5 5600
Gigabyte B550M DS3H
Corsair H55
Samsung 1TB 970 EVO PLUS
Corsair Vengance RGB RT 2x8GB
Neredeyse 1 yıldır onikuma X11 kulaklığını kullanıyorum. İlk kulak üstü kulaklığım diyebilirim, o yüzden fazla deneyimli değilim.
Hafif, kafamı 2 saatte kolay kolay ağrıtmayacak kulaklık almak istiyorum.
Onikuma, kulak pedleri ve üstü yumuşak da olsa, ağır bir kulaklık ve kafamın normal boyut olmasına rağmen maalesef 1 saate kalmadan kafam ağrımaya başlıyor. Benim kulaklığımın sesi biraz tiz sanırım bu yüzden bass gibi sesleri çok iyi duymuyorum.
Bütçe olarak 5000'e kadar çıkabilirim. HyperX, Razer BlackShark, Logitech G733 gibi çok kulaklık öneriyorlar ama beğenmeyeni de çok var.
Kablolu tercihim olur ama BT da olabilir eğer sesi ve mikrofonu gerçekten güzelse.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis 7'ye bir bakabilirsiniz.

Ve Nova 4.

Hafif istiyorsan kablolu kullanman mantıklı olur ama şahsen ben kablosuzun genel kullanım rahatlığı açısından daha olumlu buluyorum. SteelSeries kulaklıklar yeterince ergonomik yani ağırlığı güzel dağıtıyor ve kafa da ağrıtmıyor yani kablosuz alsan da kafan ağrımaz. Sadece belirtmek istediğim şey kablolu nova 1 ve Nova 3 aşırı hafif. Kablolu ve kablosuz kulaklık test etme imkanım oldu.

Son düzenleme:
Eğer rahatlık ve kaliteyi bir arada istiyorsanız Steelseries almaktan başka tercih yok.
Nova 3 öneririm. Arctis 5'in yeni nova serisindeki hali. Hem ayriyetten de kablolu olduğu için ses kalitesi Arctis 4 ve 7 gibi olmaz daha iyi olur.
Bunlar dışında kesinlikle Logitech Pro X 7.1 alın geçin daha üstü bir kulaklık kullanmadım. Bana kalırsa bu da rahat kumaş pedleri falanda var ama siz çok üstüne düştüğünüz için rahatlığın bilemedim açıkçası.

Eğer rahatlık ve kaliteyi bir arada istiyorsanız SteelSeries almaktan başka tercih yok.
Nova 3 öneririm. Arctis 5'in yeni Nova serisindeki hali. Hem ayrıyeten de kablolu olduğu için ses kalitesi Arctis 4 ve 7 gibi olmaz daha iyi olur.
Bunlar dışında kesinlikle Logitech Pro X 7.1 alın geçin daha üstü bir kulaklık kullanmadım. Bana kalırsa bu da rahat kumaş pedleri falanda var ama siz çok üstüne düştüğünüz için rahatlığın bilemedim açıkçası.

Hocam peki çok amaçlı olarak hangi modeli önerirsiniz cok seyahat eden biriyim çantalı olsun laptopta oyun müzik film her şeyde memnun etsin yeterli EQ ayarı ile uğraşmayı pek sevmem cok yönlü iyi bir şey arıyorum.

Hocam peki çok amaçlı olarak hangi modeli önerirsiniz cok seyahat eden biriyim çantalı olsun laptopta oyun müzik film her şeyde memnun etsin yeterli EQ ayarı ile uğraşmayı pek sevmem cok yönlü iyi bir şey arıyorum.
Çok yönlü arıyorsanız steelseries'te logitech'te çok yönlü modeller üretiyorlar hatta EQ ayarları ile logitech ufak bir tık daha önde fakat uğraşmak istemiyorsanız steelseries alın derim.

Geri
Yukarı