Kulaklığın sol tarafından az ses geliyor

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sabah düşürdüm, böyle oldu.
Denge ayarlarına göre 10'da biri kadar ses geliyor soldan. Ne yapabilirim?

Sabah düşürdüm, böyle oldu.
Denge ayarlarına göre 10'da biri kadar ses geliyor soldan. Ne yapabilirim?
Aynı sorun benim kulaklıkta da olmuştu. Dediğin gibi denge ayarlarından ayar yapıp ses dengesi sağlıyordum fakat sağlam bir çözüm olmuyordu. Mecburen yenisini almıştım.

%10 çok az bir ses seviyesi. Kullanılmıyor hocam bu şekilde, tam da yeni yıl zamları geldiğinde...

Kulaklığı bi çıkartıp taksanız? Temassızlık olabilir.

Onunla alakalı olabilir o zaman. Başka bir porta takmayı deneyin.

Evet bunu da denedim, hatta kulaklığın içini açtım. Çıkan bir kablo vardı onu lehimledim, ama düzelmedi.

USB çıkışı sallanıyordu derken, kabloların hasar alma ihtimali olabilir. Çıkış yerini esnetip kontrol ettiniz mi? Herhangi bir kablo vs. gözüküyor mu?
Hayır ama USB çıkışı yerinden oynuyordu, sallanıyordu yani.

Evet bunu da denedim, hatta kulaklığın içini açtım. Çıkan bir kablo vardı onu lehimledim, ama düzelmedi.

Hayır ama USB çıkışı yerinden oynuyordu, sallanıyordu yani.
Kulaklık kabloları çok ince kablolardır, söktüyseniz görmüşsünüzdür zaten. O nedenle sallanan USB çıkış yerinden kablo kopuklukları meydana gelmiş olabilir. Sorun oradadır diye düşünüyorum.

Kulaklık kabloları çok ince kablolardır, söktüyseniz görmüşsünüzdür zaten. O nedenle sallanan USB çıkış yerinden kablo kopuklukları meydana gelmiş olabilir. Sorun oradadır diye düşünüyorum.
Aşırı detaylı incelemedim bir şey yaparım diye ama haricinde bir şey gözükmüyordu. Garantisi var mı hatırlamıyorum ki bir bilgim de yok bu konuda. Yenisini de almak zor gibi duruyor.

Geri
Yukarı