Çözüldü Kulaklık Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SmileeFate

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör: AOC 2260WG5 75Hz
Anakart: MSI MPG Z490 Gaming Plus
İşlemci: Intel(R) Core(TM) Intel i5-10600
Sıvı Soğutma: Lian Li Galahad 240
Ekran Kartı: PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB
Bellek: XPG Gammix D30 (2X8) 3200Mhz CL16
Depolama: 1+1 TB HDD - Adata Su630 240 GB - Kioxia 1 TB SSD

Ekipman: Logitech G PRO X 7.1 - Corsair K55 RGB PRO️️ - Bloody V7 - Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad
Bütçe 300₺ (Bir miktar arttırabilirim) Ses kartlı Olursa Daha İyi Olur. En Azından USB Girişli Olması Gerekli.
Daha önceden "Cloud Stinger" aldım, ses seviyesini yetersiz buldum ve Kulaklığın bana verdiği hissiyatı sevmedim bu yüzden iade ettim. Şu anda kullanmakta olduğum "rm-k5" sesleri yanlış yerden veriyor, destek sayfasına yazdım 5 hafta sonra cevap. Geldi bu yüzden servise de Göndermedim.

Aklımda ki Modeller;
Bloody G528C.
James Donkey 712.
Razer Electra V2 USB.
Önerisi veya Tavsiyesi Olan Yok Mu Arkadaşlar?

Son düzenleme:
Çözüm
Usb dac/amp üzerinden kontrol edilmesi mevcut anakartınız üzerindeki ses çıkışından daha fazla ayar seçeneği sunuyor. Denemediğim herhangi bir fikir belirtmem doğru olmayacak, ancak usb bağlantısı sebebiyle size daha yakın bir ürün gibi...
Bütçe 300₺ (Bir miktar arttırabilirim) Ses kartlı Olursa Daha İyi Olur. En Azından USB Girişli Olması Gerekli.
Daha önceden "Cloud Stinger" aldım, ses seviyesini yetersiz buldum ve Kulaklığın bana verdiği hissiyatı sevmedim bu yüzden iade ettim. Şu anda kullanmakta olduğum "rm-k5" sesleri yanlış yerden veriyor, destek sayfasına yazdım 5 hafta sonra cevap. Geldi bu yüzden servise de Göndermedim.

Aklımda ki Modeller;
Bloody G528C.
James Donkey 712.
Razer Electra V2 USB.
Önerisi veya Tavsiyesi Olan Yok Mu Arkadaşlar?

Merhaba,

Kulaklığınızı bağladığınız, analog ses çıkıçı aldığınız yer önemli. USB ses kartlı modellerde yeteri kadar doygunluk ve güç bulunmuyor. Bende Hyperx Cloud Alpha'yı Asus Xonar Echelon U7 alana kadar pek beğenmiyordum. Şu anda oldukça iyi diyebilirim. Onboard ses çıkışını kullandığınız takdirde, iyi kulaklıklar alsanız bile pek verilmi olamıyor maalesef. Kulaklık ile kaynak ilişkisi önem teşkil ediyor. Bilgilendirmek istedim.

Merhaba,

Kulaklığınızı bağladığınız, analog ses çıkıçı aldığınız yer önemli. USB ses kartlı modellerde yeteri kadar doygunluk ve güç bulunmuyor. Bende Hyperx Cloud Alpha'yı Asus Xonar Echelon U7 alana kadar pek beğenmiyordum. Şu anda oldukça iyi diyebilirim. Onboard ses çıkışını kullandığınız takdirde, iyi kulaklıklar alsanız bile pek verilmi olamıyor maalesef. Kulaklık ile kaynak ilişkisi önem teşkil ediyor. Bilgilendirmek istedim.
Kulaklıklardan pek anlamıyorum, bilgi için teşekkürler. 7-8 Yıldır bilgisayar oyunları oynuyorum ve bu yıla kadar "Creative A35" ile gayet güzel ses kasarak oynadım(evde kalabalık misafir olmadığı zamanlar harika bir deneyim yaşatıyordu) ilk kulaklığım bu yıl doğum günümde hediye olarak geldi "rm-k5" o da sesleri yanlış yerden verdiği için pek kullanamıyorum ama işte bir kere kulaklık sahibi olunca en azından oyun oynarken arkadaşlarımla konuşabilmek falan iyi bir hissiyat verdi.. şuan ki kulaklık da hediye olarak gelicek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı