Kule tipi soğutucu önerisi

sercan3333

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kule tipi fan almayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir ürün lazım fiyat Max 1400 TL ve LGA 1700 soket.
Bir de anakartı sökmeden takmam lazım fakat vidalı aparatlar kasamın arkasındaki boşluk küçük olduğu için girmez gibi buraya kasa ve anakart fotoğrafı bırakıyorum. Üstteki isaretlediğim yer demirin altında kalıyor yuvarlak içine aldığım yerler işlemci stok fan vidaları buna uygun takılabilecek bir ürün lazım. Önerilerinize açığım.

IMG_20240428_172847.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Kule tipi fan almayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir ürün lazım fiyat Max 1400 TL ve LGA 1700 soket.
Bir de anakartı sökmeden takmam lazım fakat vidalı aparatlar kasamın arkasındaki boşluk küçük olduğu için girmez gibi buraya kasa ve anakart fotoğrafı bırakıyorum. Üstteki isaretlediğim yer demirin altında kalıyor yuvarlak içine aldığım yerler işlemci stok fan vidaları buna uygun takılabilecek bir ürün lazım. Önerilerinize açığım.

Eki Görüntüle 2180999
100 Tl çıkarsa Thermalright Phantom Spirit 120 SE TL-C12B V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili

Hocam 100 TL çıkar da bir sorun var ya benim anakartı sökmeden takmam lazım bu hava soğutucusunda anakartın arkasına vidalı bir şey takmam lazım ama benim kasamda o vida takılacak yer demirin altında kalıyor gibi sığar mı biraz saçma gelebilir ama pense ile çok az büksem takabilirim muhtemelen size fotoğraf bırakıyorum üstteki isaretlediğim yer demirin altında kalıyor yuvarlak içine aldığım yerler işlemci stok fan klipsleri.

Dosya Ekleri

• IMG_20240428_172847.jpg
    IMG_20240428_172847.jpg
    190,9 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı