Kullandığınız en kötü işlemci?

Model ismini bilmiyorum ama resmini çektim. 1.8 GHz idi efsane işlemcim 😁
AMD Athlon AXDA2500DKV4

IMG_0440.jpeg

Dostlar ben zamanına göre kıyasla bunlara kötü diyorum. Pentium elbette şu an kötü A serisi AMD elbette kötü. Fakat 9. Nesil ile r3 kötülememin nedeni İ7 860 2009'da çıkmasına rağmen r3 2200g ile aynı güçte bir işlemci. O yüzden AMD neden böyle bir işlemci çıkarır aklım almıyor. Intel konusunda da 9. Nesil işlemcilerde neden önbelleği az tutup sanal çekirdek eklemedi onda da onu anlamadim. Çünkü i3 10. Nesil işlemci i5 9. Nesille neredeyse aynı güçte. Hiç bir i3 serisi bir önceki i5 serisinden güçlü olamaz normalde. Çünkü o i5in değeri ve önemi kalmaz.

Dostlar ben zamanına göre kıyasla bunlara kötü diyorum. Pentium elbette şu an kötü A serisi AMD elbette kötü. Fakat 9. Nesil ile r3 kötülememin nedeni İ7 860 2009'da çıkmasına rağmen r3 2200g ile aynı güçte bir işlemci. O yüzden AMD neden böyle bir işlemci çıkarır aklım almıyor. Intel konusunda da 9. Nesil işlemcilerde neden önbelleği az tutup sanal çekirdek eklemedi onda da onu anlamadim. Çünkü i3 10. Nesil işlemci i5 9. Nesille neredeyse aynı güçte. Hiç bir i3 serisi bir önceki i5 serisinden güçlü olamaz normalde. Çünkü o i5in değeri ve önemi kalmaz.
Ama bu konu kullandığımız en kötü işlemciler.

AMD Sempron 2800+. Sonra Athlon 64 x2 5500+ işlemcinin pinlerini düzeltip takmıştım. 😁

Benim de kullandığım en iyi işlemci Ryzen 3 2200G :/

Bir ara Pentium M yazan bir laptop kullanıştım. Galiba o en kötü. Sahip olduğum en kötü işlemci ise Pentium 4

Pentium 4 cidden çok kötüydü. Bu arada A380 yakışmamış hocam bence bir B747 iyi giderdi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı