Çözüldü Kullanıcı Hesabı Denetimi uyarısı nasıl devre dışı bırakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

by.brky00

Zeptopat
Daha fazla  
BIOS ve driverlari guncerledikten sonra siyah ekranda Alt Tab yaparken ya da yonetici olarak bir uygulama calistiriken gorselden cok rahatsiz oldum. İnternete yazdim, kimsenin galiba boyle bir derdi yok. Bir sonuç bulamadim!

93822ec3-3b01-4495-9a78-f99d9fb4fc57.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arama kısmına kullanıcı hesabı yazıp ilk çıkan ayarı açarsan bu ayarı görselde olduğu gibi seçersen bir daha böyle bir uyarı ile karşılaşmazsın.

Screenshot_1.png
Artı -1 Eksi
Korumaz ama sorgusuz yönetici başlatabilir bazı başarısız virüsler yönetici olmadan çalışmayabilir.

5 yildan uzun suredir her format sonrasi ilk isim UAC kapatmak oluyor, bugune kadar bir viruse bile denk gelmedim. Bilincsiz kullaniciyi boyle detaylar kurtarmaz, bilincli de bunlari indirmez.

Artı -1 Eksi
Bu kafayla çok virüs bulaştıracaksın belli.

20 yıldır bilgisayar kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım birçok eski yeni fark etmeksizin kullanmış olduğum bilgisayarıma 1 tane virüs bile sokmadım.
Önemli olan bilinçli tüketici olmak her şeyi gözünüz gibi sakındığınız için bence sizde sıkıntı var. Hep söyledim yine de söyleyeceğim ne kadar çok korkarsan o kadar çok virüs yersin. Hatta gel 5000₺'lik bahsine girelim aynı anda PC'de virüs taraması yapalım çıkan sonuca göre hangimiz daha haklı görelim.

20 yıldır bilgisayar kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım birçok eski yeni fark etmeksizin kullanmış olduğum bilgisayarıma 1 tane virüs bile sokmadım.
Önemli olan bilinçli tüketici olmak her şeyi gözünüz gibi sakındığınız için bence sizde sıkıntı var. Hep söyledim yine de söyleyeceğim ne kadar çok korkarsan o kadar çok virüs yersin. Hatta gel 5000₺'lik bahsine girelim aynı anda PC'de virüs taraması yapalım çıkan sonuca göre hangimiz daha haklı görelim.

Ben 15 senedir kullanıyorum 3-4 kere virüs bulaştı bu sıralar kartlarım ve hesaplarım kayıtlı tedirgin olmam normal çünkü bu zamanda kimse bedava bir şey kırmıyor ve paylaşmıyor o yüzden tetikde olmak lazım tek hatan tüm hesapların çalınmasına neden olur.

Geri
Yukarı