Kullanılmayan League Of Legends Hesabı

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 3 gün önce 2 yıldır kullandığım hesabım çalındı. Kardeşim sohbet ederken bir linke tıklayıp bedava RP kazanacağını sanıp giriş yapmış. E-posta adresimi doğrulamamıştım ve dolayısıyla çarım çalındı. Riot Games'e defalarca ticket attım. Bana 2 yıl önce aldığım ilk 5 heroyu soruyor. Hesabım askıda geri alamadım. Şu an 10 level hesap ile idare ediyorum ve çok sıkıldım çünkü oyunlarda denk gelen oyuncular yeni başlamışlar ve henüz hangi laneye gideceklerini dahi bilmiyorlar.

Asıl konuya geleyim, eğer kullanılmayan 30 level, dereceli oyun oynayabileceğim boşta olan hesap varsa vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Sana sadece kullandığın 5 heroyu sormazlar. İlk kaydolduğun e posta adresi, kayıt olma tarihin vb vb bir sürü soru sorarlar. Hesap seninse bunları bilmen lazım

Sana sadece kullandığın 5 heroyu sormazlar. İlk kaydolduğun e posta adresi, kayıt olma tarihin vb vb bir sürü soru sorarlar. Hesap seninse bunları bilmen lazım
Her şeyi söyledim fakat, ilk aldığım 5 hero aklımda değil. Çünkü evin içinde aynı bilgisayardan kardeşimle aynı hesabı kullanıyorduk ve çarı kurduğum halde derslerim için bırakmıştım. Kardeşimin hatırlaması gerek fakat o da hatırlayamıyor.

Riot Games ile çalışılmayacağını anladım. Son oyunlarımda kullandığım kelimeleri bile söyledim ikna etmek için fakat ilgilenmiyorlar.

Riot Games'in bir sorunu yok burada maalesef. Bu insanlar bu tarz olaylar için E-Posta ile kayıt olayını kullanıyorlar. Güvenliği olmayan bir hesabı kullanmak maalesef sizin hatanızdı. Mağdur sizsiniz fakat mağdur olduğunuz kadar bu olayın suçlusu da sizsiniz. E-Posta ile güvenliğini sağlamadığınız hiçbir şeyi kullanmayın derim. Umarım başınıza bu tarz bir şey gelmez daha.

Riot Games en gelişmiş destek sistemine sahip. Steam den kat kat gelişmiş. Arkadaşın orada dediği gibi burada sende de hata var. Ben de zamanında hesabı çaldırmıştım yaklaşık 20 soru sormuştu yarısını sallamıştım ama aldım hesabı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı