Kullanılmış skin nasıl iade edilebilir?

Detaylı bilgi:

1715555878334.png

Eskiden 1 kereye mahsus kullanılmış skin iade edilebiliyordu fakat artık bu kaldırıldımı bilmiyorum.
Tabii başka şartları da vardı bunun için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hem kullandığım hem geliştirdiğim skin olan RGX vandalı iade edebilmiştim ancak kurallar değişmiş gibi duruyor.

Kullanılmış skinler iade edilemiyor. Yine de şansınızı denemek için Riot'a destek mesajı yollayın.

İade politikasında, kullanılmış veya yükseltilmiş skinlerin iade edilemediği yazıyor fakat siz yine de bilet yollayın sorun. Riot bu bazen bir kereye mahsus falan görmezden gelebiliyor. Bu arada sanki iade politikaları değilmiş gibi. En son 2-3 yıl önce oynadığımda kullanılmış silah skinlerini iade alıyorlardı. Sadece radyanit ile yükseltilmiş olanları almıyorlardı diye hatırlıyorum.

Ben hem kullandığım hem geliştirdiğim skin olan RGX vandalı iade edebilmiştim ancak kurallar değişmiş gibi duruyor.
Rgx gibi müthiş bir skini neden iade edersinki? Hesabı satmadan önce 4 tane Vandal skini vardi genellikle RGX kullanıyordum
Kullanılmış bir skinim var. Onu nasıl iade edebilirim?
Edemiyorsun.

Tek seferliğe mahsus kullanılmış&yükseltilmiş skinleri 3 ay içerisinde iade edebiliyorsunuz. Onun dışında 14 gün içerisinde yükseltilmemiş, kullanılmamış skin iadesi alınıyor. Başka iade yok.

Geri
Yukarı