Kullanışlı browser eklentileri

savas06ender

Picopat
Daha fazla  
Volume Master ile başlatayım. Herhangi bir dizi film video izlerken ses az geliyorsa istediğiniz gibi sesi yükseltebiliyorsunuz. Çok kullanışlı.

Sonra AdGuard ve AdBlockPlus kullanıyorum Youtube ve diğer sitelerdeki reklamları engellemesi için.

Sizler neler kullanıyorsunuz?

TkOdGiC39H.png

Volume Master ile başlatayım. Herhangi bir dizi film video izlerken ses az geliyorsa istediğiniz gibi sesi yükseltebiliyorsunuz. Çok kullanışlı.

Sonra AdGuard ve adblockplus kullanıyorum YouTube ve diğer sitelerdeki reklamları engellemesi için.

Sizler neler kullanıyorsunuz?

Deep. L çeviri kullan bütün dillere seçtiğin yeri çeviriyor ve yazdığın bir metni bambaşka dillere çevirebiliyor ve yapay zeka olduğu için çok daha tutarlı.

Google Çeviri kullanıyorum açıkçası çok işime yarıyor yabancı dilde olan bir metni kısa yoldan çevirebiliyorum. Bir de T-Rex Runner var onu da genellikle bir şey indirirken sıkılmayayım diye arada açıyorum

Video izlerken yorumları okunmasını kolaylaştırıyor.

Hocam kendim kullandığım iki eklenti var çok iyi tavsiye ederim bir tanesi VirusTotal'in olan VT4Browser, diğeri I Don't Care About Cookies ama bu galiba sadece Chrome'da çalışıyor Chrome'da çalışan gereksiz çerezleri kaldırıyor

H264ify ve Ublock Origin direk demirbaşlar. Bunların dışında ses arttırma için Volume Master, ek güvenlik için TrafficLight, Edge kullanıyorsanız daha az kaynak tüketen sekme sayfası için Mue, çok daha iyi bir çeviri olan DeepL kesinlikle bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı