Kurdeşen askerlik için çürük sebebi mi?

damndaniel

Kilopat
Arkadaşlar bende kronik fiziksel ürtiker var. Hem de aşırı ileri düzeyde. Güneşte bile alerji krizine girebiliyorum. Terlemeye bile korkuyorum çünkü hastanelik olabilme ihtimalim oluyor. Bu durumda askerlik benim için zor gözüküyor. Çürük verme ihtimalleri nedir? Fikrinizi deneyiminizi dinlemek istiyorum.

Çürük alırsın çok basit şeylerden çürük alanlar var.

Antihistaminik kullanarak görevini yapabilirsin. Askerler en basit işleri yapıyorlar zaten. Askere gitmesen bir işte çalışmayacak mısın? Jandarma ve TSK seni görevin sürecinde tedavi bile eder. Askerliğe elverişlisin.

Antihistaminik kullanarak görevini yapabilirsin. Askerler en basit işleri yapıyorlar zaten. Askere gitmesen bir işte çalışmayacak mısın? Jandarma ve TSK seni görevin sürecinde tedavi bile eder. Askerliğe elverişlisin.
Hocam elverişli olduğumu düşünmüyorum. Örneğin kışın kalın kiyafetler alerjimi tetiklediği için ince çıkıyorum dışarı o kadar ileri seviye benimki. En son ne zaman kalp nabzım yükseldi hatırlamıyorum.

Senin ne düşündüğünün önemi yok, kışın kapalı ve sıcak yerde çalışabileceğin bir iş verirler. Ben Jandarmanın revirinde ve GATA askeri hastanesinde çalıştım, senin gibi çok askerim vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı