Çözüldü Kurtlar Vadisi Elif'in sigara içtiği ve Polat'ın bir şeye üzülüp elini ısırdığı bölümlerin adları?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Bu fotoğraftaki bölümü arıyorum. Birde Polat'ın Kurtlar Vadisi'nde mi ne bir şeye üzülüp elini ağzına yumruk şekilde götürüp elini ısırdığı bölümü söyleseniz ya da bölümü bilmiyorsanız görselini atsanız bile bulmaya çalışabilirim o resim üzerinden. Polat'ın o olayı tam tamına dilimin ucunda aklıma o bölüm gelmiyor. 😅

Dosya Ekleri

• ozgu-namal_1083655.jpg
    ozgu-namal_1083655.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 301
Bu fotoğraftaki bölümü arıyorum. Birde Polat'ın Kurtlar Vadisi'nde mi ne bir şeye üzülüp elini ağzına yumruk şekilde götürüp elini ısırdığı bölümü söyleseniz ya da bölümü bilmiyorsanız görselini atsanız bile bulmaya çalışabilirim o resim üzerinden. Polat'ın o olayı tam tamına dilimin ucunda aklıma o bölüm gelmiyor. 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
üstündekiler benziyor bu olabilir mi?

Takip benim de öğrenmek istediğim bir bölüm sahne var Elif'le birbirlerine soru soruyorlar polat seni diyor sanki aliymiş gibi Elif gülüyor o bölüm kaçıncı bölüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
üstündekiler benziyor bu olabilir mi?
Dostum şimdi baktım 35 Bölüm 8 Dakikasıymış bir bölüm öncesiymiş buldum. Yorumun için yine de teşekkür ederim. Polat'ın elini yumruk şekilde ağzına götürüp ısırdığı bölümü bulan yazarsa hepsi bulunmuş olacak.

Son düzenleme:
Dostum şimdi baktım 35 Bölüm 8 Dakikasıymış bir bölüm öncesiymiş buldum. Yorumun için yine de teşekkür ederim. Polat'ın elini yumruk şekilde ağzına götürüp ısırdığı bölümü bulan yazarsa hepsi bulunmuş olacak.
109. Bölümde ısırıyor hocam.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    18,6 KB · Görüntüleme: 135
109. Bölümde ısırıyor hocam.
35. Bölüm 8 Dakika. Elif'in sigara içişi olan Bölüm. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Aradığım iki tane ayrı bölümü de sayenizde buldum. Konu çözüldü iyi ki varsınız. Konuyu çözmeme sen yardımcı oldun çok teşekkür ederim. Elif'in sigara içişi olan bölümünü kendim uğraşa uğraşa bulmuştum da onun için dedim. 💕

Dosya Ekleri

• 1687362875452.png
    1687362875452.png
    606,6 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı