Sürprizbozan Kurtlar Vadisi aralarından birinin öttüğü ve Polat'ın onu öldürmeye gittiği bölüm kaçıncı bölümdü?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barutman

Picopat
Daha fazla  
Kurtlar Vadisi izlerken bir süre derslere odaklanmıştım ve şimdi yeniden izlemeye dönmek istedim. Savcı gibi bir adam tüm ekibi sorguya çekmişti ve aralarından uzun ve beyaz saçlı biri ötmüştü. Polat da bunu öldürmeye gitmişti ama öldürmemişti diye hatırlıyorum. Bu olayların geçtiği bölüm kaçıncı bölümdü? Yanlış hatırlamıyorsam 20'li bölümlerdeydi.

O kişi hakandı galiba. Polat 32. bölümde hakanı yakalayıp Memati'nin yerini öğreniyor. Devamında 37. Bölümde hakan füze sonrası ölüyor.

Kurtlar Vadisi izlerken bir süre derslere odaklanmıştım ve şimdi yeniden izlemeye dönmek istedim. Savcı gibi bir adam tüm ekibi sorguya çekmişti ve aralarından uzun ve beyaz saçlı biri ötmüştü. Polat da bunu öldürmeye gitmişti ama öldürmemişti diye hatırlıyorum. Bu olayların geçtiği bölüm kaçıncı bölümdü? Yanlış hatırlamıyorsam 20'li bölümlerdeydi.
Kumarhanenin müdürü Servet'i diyorsunuz sanırım. Çakır ailesinin ve kendisinin ölüm emrini vermiş ama Polat, karısının ve çocuğunun ölümünü engellemişti.

Kumarhanenin müdürü Servet'i diyorsunuz sanırım. Çakır ailesinin ve kendisinin ölüm emrini vermiş ama Polat, karısının ve çocuğunun ölümünü engellemişti.
Kumarhane müdürü yaz çıkar herhalde, o dediğin adam kumarhane müdürüydü ve doğru 20lerde ama 25ten sonra.
Öten adamın adı Servet, dediğiniz bölüm de 27 olması lazım.
Hepinize teşekkür ederim.

Geri
Yukarı