Kuryelik için RKS Newlight 125 Pro alınır mı?

keskinslender

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kuryelik yapmayı düşünüyorum. Gerek görünüşü gerek fiyatından dolayı RKS newlight 125 Pro gerçekten hoşuma gitti. Teknik özellikleri de beni gayet cezbetti. Sizce kuryelik için alınır mı? Başımı ağrıtır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Kuryelik yapmayı düşünüyorum. Gerek görünüşü gerek fiyatından dolayı RKS newlight 125 Pro gerçekten hoşuma gitti. Teknik özellikleri de beni gayet cezbetti. Sizce kuryelik için alınır mı? Başımı ağrıtır mı?

İlk başlarda sıkıntı cıkarmayabilir ama bu tür Çin'den motor getirtip marka basan markaların hiçbiri uzun vadede mutlu etmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuryelik için Çin alınmaz. Üstteki arkadaşın dediği gibi Hint (Sadece Hero) veya Japon almalısın, çünkü Çinli motorlar dayanıksızdır Japon'a göre. Hero Dash, Hero Pleasure, Hero Duet modelleri öneririm. Masrafsızdır, kaza sonrası parçaları çok ucuzdur, az yakar, torku iyidir, çok uzun süre dayanır hatta 70-80 bin km de taş gibi Hero motorlar var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı