Kuşum hiçbir sebep yokken öldü

Alperen Erişir

Femtopat
Daha fazla  
Kuşum çok güzel bir kuştu çok cana yakındı elimize geliyordu, omzumuza çıkıyordu... Aldığımızda 30 günlüktü. Aldıktan 1 ay sonra bugün vefat etti. Bugün dışkısı sıvıydı ishal olduğunu düşündük önlem aldık ama maalesef yanına dittiğimde onu kafeste hareketsiz yatarken gördüm. Oldukça sağlıklıydı her türlü şeyi yaptık sağlıklı yaşasın diye. Sizce neden ölmüş olabilir anlayan varsa yazabilir mi?

Kuşum çok güzel bir kuştu çok cana yakındı elimize geliyordu, omzumuza çıkıyordu... Aldığımızda 30 günlüktü. Aldıktan 1 ay sonra bugün vefat etti. Bugün dışkısı sıvıydı ishal olduğunu düşündük önlem aldık ama maalesef yanına dittiğimde onu kafeste hareketsiz yatarken gördüm. Oldukça sağlıklıydı her türlü şeyi yaptık sağlıklı yaşasın diye. Sizce neden ölmüş olabilir anlayan varsa yazabilir mi?
Siz gereken önlemi almışsınız. Geçmiş olsun. Ömrü bu kadarmış.

Üşütmüş olabilir ya da benim kuşumun yakalandığı gibi bir salgın hastalığına yakalanmış olabilir. Benim kuşum da salmonella hastalığı yüzünden vefat etti. Başınız sağ olsun.

İnsanların hastalığı olmadan bile ölüyorlar kader bu.

Kaderi öyle yazılmış, başınız sağ olsun. Ben de kuşumu kaybettim. Rüzgar akımında kalmış olabilir ya da ishalde ne tür bir önlem aldınız, öğrenebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı