Kutulu GTA 5 vs Steam?

Hasan Futbol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Allah'ın izniyle gta 5 almayı planlıyorum ama benim kafamı çok ama çok kurcalayan bir konu var. GTA 5'i steam olarak mı yoksa kutu olarak mı almalıyım ? Ne yapacağımı bilemiyorum. Lütfen yardım edin. Arkadaşlar size 3 tane sorum olacak. Lütfen bunlara teker teker cevap verin.

- Bilgisayara format attığımda kutu olarak aldığım gta 5'e ne olur ? Tekrar yüklemek mi gerekir, hesabım kaybolur mu ? Yüklemem gerekirse aynı hesap beni nasıl tanıyacak? O mantıklı başkasınız bilgisayarına normalde yüklenmez bu mantıkla yüklenir anlatabildim mi ?

- Steam'dan aldığımda bilgisayara format attığımda ne olur? Bazılarınız steam hesabınla tekrar girersin diyor. O konuda biraz bilgilendirir misiniz ? Steam hesabımı çaldırdım veya kaybettim diyelim ne olur ?

-Steamla ilgili bilgim yok ama kutu olarak kafama yattı ama kutu çizilir ve benzeri olaylar olabilir ama steam da ayrı bir konu. Nasıl diyeyim, kutu mantıklı geliyor. Elimle hissettiğim gözümle gördüğüm kutu...

Arkadaşlar kafam çok karışık. Lütfen yardım edin Allah rızası için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki Steam. Nasıl bu zamana kadar Steam kullanmadınız. Oyunlarla haşır neşir olan herkes Steam'i bilir. Steam hesabınızı kaybetmenizde çok zordur. Kendi guardı vardır. Kutuluda CD'den yüklemeniz gerekecek her seferinde. Steam'de istediğin her bilgisayara giriş yaptıktan sonra yükleyebilirsin.

Steam üzerinden alırsan daha rahat olur. istediğin bilgisayara indirerek oynayabilirsin sadece Steam'a giriş yapman yeterli. En mantıklı seçim Steam olacaktır. Steam hesabını telefonun ile eşleştirir isen hiçbir problem yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı