Kutusuz monitör nasıl taşınır?

aSacring

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
AOC C24G1
Merhaba, kutusu olmayan bir monitörü nasıl taşıyabilirim? Arabayla gideceğimden ezilme durumu falan yok ama araba dolu olacağından kucağıma da alamam ne yapabilirim? (Yaklaşık 600 km gidecek.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kutusu olmayan bir monitörü nasıl taşıyabilirim? Arabayla gideceğimden ezilme durumu falan yok ama araba dolu olacağından kucağıma da alamam ne yapabilirim? (Yaklaşık 600 km gidecek.)

PAT PAT BALONLU NAYLONA SAR YOKSA KUMAŞ A SAR KALIN BİR.

Araba dolu olacak, kutusu yok ve kucağıma alamam diyorsun; arabanın modeli de üste malzeme koyabileceğin bir modelden değil. Bu durumda nasıl bir tavsiye bekliyorsun ki ? Ya yer açacaksın ya da zarar görmeyeceğini garantiye alacak malzeme bulacaksın. Başka da bir olasılık göremiyorum.

PAT PAT BALONLU NAYLONA SAR YOKSA KUMAŞ A SAR KALIN BİR.
Herhalde kumaşa tozlanmaması için saracak değil mi ?

Araba dolu olacak, kutusu yok ve kucağıma alamam diyorsun; arabanın modeli de üste malzeme koyabileceğin bir modelden değil. Bu durumda nasıl bir tavsiye bekliyorsun ki? Ya yer açacaksın ya da zarar görmeyeceğini garantiye alacak malzeme bulacaksın. Başka da bir olasılık göremiyorum.

Herhalde kumaşa tozlanmaması için saracak değil mi?

Kalın bir battaniye türevi bir şeye sararsa bir şey olmaz. Ufak sarsıntılarda emilir.

Kalın bir battaniye türevi bir şeye sararsa bir şey olmaz. Ufak sarsıntılarda emilir.
Bir araba önlerine kırdı, aniden fren yapmak durumunda kaldılar. Monitör gitti. Sırf şu durum için bile risk almaya değmez. Daha güvenli bir şey lazım. Köpük + kutuyla korunur diye düşünüyorum fakat monitörün boyutunu ve eşyaları da düşününce sığacağından şüpheliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı