Kutusuz ve fansız işlemci alınır mı?

Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhaba, işlemcimi 14.günde iadeye yolladım kabul ederler mi bilmiyorum ama kabul ederlerse Ryzen 5 3600 alacağım. Kutusuz fansız modeller hem daha ucuz hem de genelde indirimde oluyor. Alırsam bir sorun yaşar mıyım? Fan olarak da kutulu fiyatıyla olan farkını geçmeyecek bütçede ne önerirsiniz?

Merhaba, işlemcimi 14.günde iadeye yolladım kabul ederler mi bilmiyorum ama kabul ederlerse Ryzen 5 3600 alacağım. Kutusuz fansız modeller hem daha ucuz hem de genelde indirimde oluyor. Alırsam bir sorun yaşar mıyım? Fan olarak da kutulu fiyatıyla olan farkını geçmeyecek bütçede ne önerirsiniz?

Hocam kutusuz fansız modellerde bir sorun olmaz aynı işlemci sonuçta. Ancak ona eş bir soğutucu almanız gerekebilir. 3600'ün stok fanı bile yetersiz kalıyor. Almışken güzel bir soğutucu ile alırsanız da o işlemcinin tadından yenmez. Çok güçlü bir işlemci.

Hocam kutusuz fansız modellerde bir sorun olmaz aynı işlemci sonuçta. Ancak ona eş bir soğutucu almanız gerekebilir. 3600'ün stok fanı bile yetersiz kalıyor. Almışken güzel bir soğutucu ile alırsanız da o işlemcinin tadından yenmez. Çok güçlü bir işlemci.
Ne tavsiye edersiniz ? Son zamanlarda bütçemin suyunu sıktım resmen o yüzden fiyat performans bir ürün iyi olur.

Ne tavsiye edersiniz? Son zamanlarda bütçemin suyunu sıktım resmen o yüzden fiyat performans bir ürün iyi olur.

Hocam şu anda gerçekten piyasa hakkında pek bir bilgim yok bu konuda özür diliyorum. Ancak Hepsiburada'da sınırlı stoklarla çok iyi indirimler oluyor bu ara. Onları kesinlikle kontrol edin en güzel soğutucuları uygun fiyata yakalarsınız belki.

Geri
Yukarı